реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко окреслив напрямки розвитку Черкас у 2018 році. Нагадаємо, що сума бюджету розвитку становить 290 млн грн.

Бондаренко3 «Мої пріоритети незмінні: ремонт доріг та тротуарів, нові тролейбуси, – сказав пан Бондаренко в інтерв'ю Zmi.ck.ua. – Також будемо більше уваги приділяти медицині: ми вже купили новий томограф, велику кількість обладнання у пологовий будинок, зробили ремонти у фойє поліклінік. Також сподіваюся, що нарешті закінчимо ремонти у освітніх закладах, які вже фактично на фінішній прямій із минулого року. Не забудемо про спортивний напрямок: запланували відкрити зал із дзюдо, ще декілька футбольних полів із штучним покриттям на територіях шкіл. Можливо, держава дасть кошти на будівництво баскетбольної арени та Льодового палацу».

Нагадаємо, сьогодні міська рада Черкас схвалила Програму соціально-економічного розвитку міста на 2018 рік.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #10 приезжий 21.03.2018 18:46
Цитую Черкащинин:
Пріорітети не змінні:
1.класти тротуарну плитку тільки з заводу МЕРА і по 700грн за квадрат, бо в минулому році клали по 600грн. і на новий Лексус мамі не хватило.
2. Отримувати Меру премію в 200% щоб хватило на бензин для Лексуса.

Люди, пойдите и посмотрите как положили тротуарную плитку по ул. Небесной Сотни перед 17 школой.
Господи, сделай так, чтобы на могилах родственников, а здравствующим чиновникам, чтобы в дворах поместий и дач всегда была так коряво и халтурно положена плитка как вы положили детям.
Аминь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Черкащинин 21.03.2018 11:09
Пріорітети не змінні:
1.класти тротуарну плитку тільки з заводу МЕРА і по 700грн за квадрат, бо в минулому році клали по 600грн. і на новий Лексус мамі не хватило.
2. Отримувати Меру премію в 200% щоб хватило на бензин для Лексуса.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 vv 21.03.2018 10:03
Місто палаців, пересування вертольотами! Дороги? кому потрібні дороги!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 блазень 21.03.2018 08:02
Лорди, сери,пери дерібанять ПСЕРи 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Любов Майборода 20.03.2018 22:01
Чергове дежавю. Виділення 15 млн. на "спортивно-розважальну арену" - класичний приклад безвідповідальн ості влади і бюджетного марнотратсва. Ініциатор - партія вільних демократів за активної участі Олександра Радуцького. Орієнтовна вартість будівництва- 90 млн.грн.!!! :eek: Чи є на цей об`єкт проектно-кошторисна документація? Не має. Чи є джерела фінансування будівництва? Не має. Чи є економічне обгрунтування вартості утримання закладу ? Не має. В минулому році було два таких прожекта: ЛЬодовий палац та плавальний басейн. Обидві афери провалились. Але 5 млн. бюджетних грошей на проекти витрачено. ;-) ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Перехожий. 20.03.2018 21:37
Коли дивишся на дороги які відремонтовані Каструлею, зразу ж виникає думка,- що краще б не чіпав. Не вивезений до цього часу старий асфальтобетон, не підсипані зелені зони, зруйновані тротуари , стоїть вода. І все це під особистим контролем народного мера? Напевне контролювався потік коштів а не якість доріг!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 черкащанка 20.03.2018 20:19
Кизяк, одним словом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 мама 20.03.2018 19:39
нужин місту той палац баскетболу як зайцю.... Мавпи приватний клуб , є власник Бродський. Може досить під когось лягати, є жителі міста за них подбайте. Школи ремонтуйте, палати хворим ремонтуйте...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #2 Дивно 20.03.2018 16:58
зробили ремонти у фойє поліклінік.
----------------------------------
Чому фойє? Чому не палати для хворих? Платники податків міста після операцій не у фойє ж лежать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #1 Сєдова 20.03.2018 16:42
В 5 школі спортзал добудуйте,а потім про льодові палаци мрійте.