реклама

реклама

Упродовж січня 2018р. чисельність наявного населення Черкаської області зменшилась на 1245 осіб і, за оцінкою, на 1 лютого 2018р. становила 1219,1 тис. осіб, з них міського населення – 689,5 тис. осіб та сільського – 529,6 тис. осіб.

index

За рахунок природного скорочення, яке відбулось внаслідок перевищення в 2,6 разу кількості померлих над народженими, чисельність населення області зменшилось на 1205 осіб. За рахунок міграційного руху чисельність населення області скоротилась на 40 осіб.

Про це інформує головне управління статистики в Черкаській області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #10 Ірина 22.03.2018 19:50
Цитую Prof:
Під владою бариг країна вимирає, а хто розумний і працьовитий тікає.

Не треба говорити за всіх! Труднощі в Україні є, але й закордоном жити і працювати - не легка прогулянка. Багато заробітчан повертаються додому, бо побачивши як "легко" жити там, прагнуть залишитися, влаштуватися в Україні (не беру до уваги дівчат/жінок, які там одружуються і народжують дітей, сім'я вже там, з нею вони і залишаються).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 Dirty Harry 22.03.2018 17:44
Цитую Шо за дурний кіпіш, лохи?:
Долбо''ізм ватанів у коментах процвітає. Все життя - і при Україні, і при совку, і при царю люди їздили з області в область, мігрували всередині країни і трагедії в тому не бачили. Що за виття шакалів?


З ранку коли будете дивитися В зеркало побачите того ссавця якого ви назвали. :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Доктор 22.03.2018 17:14
Цитую Павлович:
За рахунок природного скорочення, яке відбулось внаслідок перевищення в 2,6 разу кількості померлих над народженими, чисельність населення області зменшилось на 1205 осіб.
Какое природное сокращение? Из за наших реформаторов падает уровень жизни, а в следствии этого и ее продолжительнос ть.

"Такоє пріродноє сокращєніє", як і в Білорусі, Литві, Британії чи рашці. Чи ти не чув, що вже майже два десятиліття по всій Європі смертність переважає народжуваність?! Кількість населення зростає тільки в Азії і Африці.
Хочеш бачить, як кожного дня кількість населення зростає - їдь у Конго або Свазіленд - там, мабуть, "рєхварматари абєспєчілі уравєнь жизні"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Шо за дурний кіпіш, лохи? 22.03.2018 16:40
Долбо''ізм ватанів у коментах процвітає. Все життя - і при Україні, і при совку, і при царю люди їздили з області в область, мігрували всередині країни і трагедії в тому не бачили. Що за виття шакалів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Павлович 22.03.2018 16:37
Цитую Доктор:
Цитую Prof:
Під владою бариг країна вимирає, а хто розумний і працьовитий тікає.

Зразу видно, що ти, "проф" - тупий і ледачий. Бо залишився тут і х**ню всяку пишеш.

В любом случае оставайтесь культурными людьми,ведь истина рождается в споре, а то складывается впечатление что вы Доктором матюковединея.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Доктор 22.03.2018 14:38
Цитую Prof:
Під владою бариг країна вимирає, а хто розумний і працьовитий тікає.

Зразу видно, що ти, "проф" - тупий і ледачий. Бо залишився тут і х**ню всяку пишеш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Зрадофілам 22.03.2018 14:36
Коментуни, про що ви шепчите, ущербні? :-)
По вашому, 40 чоловік за місяць з області виїхали саме за кордон - і якраз тому знялися з паспортного обліку на Черкащині? А не скажете, де це так швидко дають нове громадянство - у Австралії, США чи в Швейцарії? :lol:
Хіба можна буть настільки тупими, щоб не розуміть, що еміграцію по обліках управління статистики аж ніяк не побачиш, бо вона на 80% прихована? А от міграцію вам і подали.
У статті чорним по білому написано про "міграційний рух населення" - а це означає переміщення всередині країни. Традиційно, найбільше в Київ їдуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 Павлович 22.03.2018 13:37
За рахунок природного скорочення, яке відбулось внаслідок перевищення в 2,6 разу кількості померлих над народженими, чисельність населення області зменшилось на 1205 осіб.
Какое природное сокращение? Из за наших реформаторов падает уровень жизни, а в следствии этого и ее продолжительнос ть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Dirty Harry 22.03.2018 13:27
roflanBuldiga Это уже как бы и не новость каждый 3 друг или знакомый сказали да їп**** ми цих депутатів і всю цю ситуацію в країні. Все робоче населення потікає і все країна гімбец. А ті тварюки що в Обласних і районих радах сидять а також під тим куполом що Савченко хотіла підірвати тим часом сайти по 200 тис. гривень роблять і бойлери 3 за 110 тисяч грн. десь ставляють. Хіба це не бардак скажетеви? Це вже навіть не ГАНЬБА це вже до ходить до абсурда, ряхи свої понабивали і машини покупили, да щоб ви в старості помирали в жахливих хворобах що до речі і проісходе. Людські сльози даром не минають, як каже один із клоунів Верховної Ради, скотиняки ви такі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Prof 22.03.2018 10:28
Під владою бариг країна вимирає, а хто розумний і працьовитий тікає.