реклама

реклама

Останнім часом у стінах Черкаської міської ради відбулося чимало змін — від нового виконавчого комітету і заступників до численних кадрових призначень в департаменти ЧМР. Про те, чи побачать вже незабаром зміни черкасці у зв’язку з оновленим керівництвом Черкас у студії «ВиЧЕрпно» розповів міський голова Анатолій Бондаренко.

У першу чергу він наголосив на тому, що новий виконавчий комітет дещо змінив підхід до голосування: всі питання вивчаються завчасно, а проблемні виносяться на окреме обговорення. Тому, під час самого засідання виконкому, голосування, як вже показала практика кількох засідань, проходить швидко і без особливих суперечок.

- Я можу сказати, що на сьогоднішній день це коаліційний виконком, який створений для того, щоб рухатися вперед, — наголосив Анатолій Бондаренко.

А от найближчим часом інших резонансних призначень, якими останнім часом відзначалася Черкаська міська рада, не планується, запевнив очільник міста, хіба що якийсь чиновник не справиться із своїми посадовими обов’язками, тоді вже будуть вирішувати, ким його замінити.

Що ж стосується Артура Савіна, який після того, як його звинуватили у хабарництві, нещодавно повернувся на посаду директора департаменту архітектури, містобудування та інспектування ЧМР, то Анатолій Васильович справу по ньому називає з «політичним присмаком» та відзначає, що остаточну крапку в цій справі поставить суд.

реклама

Коментарі  

 
+1 #18 Савр 23.03.2018 09:30
Весь присмак в тому,що вилетить з рота Савіна!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 МХ 22.03.2018 17:50
Цитую ХМ:
Цитую Цікаво:
Приємно, що я за цього лисого удода не голосував. Цікаво - а як тепер почуваються ті, хто віддав за нього свій голос?

хріново, але краще ніж за Одарича.

Той хоч не стогнав про службову машину і дорогий бензин. І треба відмітити, що зроблені ним у 1993 році дороги на порядки якісніші, ніж ті, що робить сьогоднішня міська влада.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Надія. 22.03.2018 17:26
Каструля продовжує бикувати та заробляти гроші. Толя ,схаменися. Уже ж обложили з усіх сторін а ти і не каєшся. Тільки Савіна з Дяченко випустили, так за Мельника потрібно воювати, та рубати хвости. Довго так не протримаєшся....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #15 ХМ 22.03.2018 14:42
Цитую Цікаво:
Приємно, що я за цього лисого удода не голосував. Цікаво - а як тепер почуваються ті, хто віддав за нього свій голос?

хріново, але краще ніж за Одарича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 він щось знає 22.03.2018 14:41
і яка там політична сила присмактує?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 Що зроблЯно, Тоха? 22.03.2018 14:27
Якось по-ідіотськи звучить в ефірі фраза лисянина: "Нами зроблЯно". Хоча його вождиха Юлька "косноязичить" ще більше: як не про "кАоліцію" розказує, то про "пАкращення" :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Ох 22.03.2018 14:09
Політичний захист в Україні в тренді і має 100% успіх особливо в корупційних підозрах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Світлана 22.03.2018 13:54
Цитую Цікаво:
Приємно, що я за цього лисого удода не голосував. Цікаво - а як тепер почуваються ті, хто віддав за нього свій голос?

Теж не голосувала за "ЄТО". Набрала в Google "Анатолій Бондаренко", - нічого крім кримінальної хроніки не видало. Але Тільки на днях мене запевняли, що бондаренко святий, а всі навкруги погані і підставляють його. Він дуже хоче все змінити, а йому не дають. І я в черговий раз замислилась над тим, що потрібно заборонити голосувати людям після 65 років.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 ТОлік, не ганьбися! 22.03.2018 13:31
Молодець ведуча - у студії почувається впевнено і працює толково. На її фоні "мукаючий" Тоха вже традиційно виглядить деб**ом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Ірпінь 22.03.2018 13:22
Ціна посади квартири в новобудовах на березі Дніпра і земельні ділянки в Соснівці. Ото і весь політичний присмак.