реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та його заступник Ігор Волошин сьогодні беруть участь у роботі VI Форуму місцевого самоврядування у м. Львів.

29540953_2058116600868447_5874338207960662016_n

Про це у «Фейсбуці» повідомив Ігор Волошин.

«Дводенна програма обіцяє чимало цікавих зустрічей, діалогів, дискусій і найголовніше – спільних напрацьованих результатів роботи задля розвитку місцевого самоврядування України!» – написав заступник мера.

З огляду на відсутність мера сесію міської ради, яка проходить у Черкасах сьогодні, веде секретар міськради Ярослав Нищик.

реклама

Коментарі  

 
+15 #20 Правдоруб 23.03.2018 23:46
Два бичка смотрят вдаль, и любуются собой. Смешно смотреть. максимум сильський голова лисянський сильради, и его зам....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #19 Бодігарти 23.03.2018 16:01
Цитую Курси етикету:
Цитую Гардеробщик:
Інтелігентні чоловіки нижнього гудзика на піджаку не застібають. Тим більше, коли він тісний. Треба в мерії відкрити курси етикету.

Коли міряють костюми, то без броників, а наразі в бронежилетах. Як Ви думаєте , що очікує ТИХ хто львіське сміття не приймав.

Ні, їм тепер нічого у Львові не загрожує, після того як
25.09.2017
Міхеіл Саакашвіві у прямому ефері на «NEWSONE» зазначив, що знаходиться поряд із найкращими міськими головами України, зокрема, із міським головою міста Черкас Анатолієм Бондаренком.
А Садовий це права рука Саакашвілі в Україні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #18 Посад і так перебор 23.03.2018 12:56
Цитую Гардеробщик:
Інтелігентні чоловіки нижнього гудзика на піджаку не застібають. Тим більше, коли він тісний. Треба в мерії відкрити курси етикету.

Пара, йопересете, просто капітальна.
Бляха муха, то капец, як ми пасували,
Всі дивилися на нас - і офігівали
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 Курси етикету 23.03.2018 12:52
Цитую Гардеробщик:
Інтелігентні чоловіки нижнього гудзика на піджаку не застібають. Тим більше, коли він тісний. Треба в мерії відкрити курси етикету.

Коли міряють костюми, то без броників, а наразі в бронежилетах. Як Ви думаєте , що очікує ТИХ хто львіське сміття не приймав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #16 то капец, як ми пасували 23.03.2018 10:51
Цитую Чудова пара:
Цитую Галичанин:
У готелі в одному номері живуть? Чи кожному - по поверху?

Я і Сара https://www.youtube.com/watch?v=Ba5RbR_igbQ

Олька має Богдана, Карл має Клару,
Галька має Степана, а я маю Сару.
Бляха муха, то капец, пец, як ми пасували,
Всі дивилися на нас - і офігівали.
Приспів:
Я і Сара - кльова пара - роза и тюльпан
Ми з тобою, моя Сара, пара "number one".
Я і Сара - то вобще - пара ідеальна,
Пара, йопересете, просто капітальна.
Бляха муха, то капец, як ми пасували,
Всі дивилися на нас - і офігівали.

Чува-чува-чувачі, тілі-тілі-тєста,
Ми найкращі на землі женіх і нєвєста.
Бляха муха, то капец, як ми пасували,
Всі дивилися на нас - і офігівали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 Заставили 23.03.2018 10:35
Цитую Михаил:
А що тут какого, що поїхали на Форум? Вони ж керівники міста. Чи у нас все погано?

Заставили Львівську міську раду Міська рада ухвалила рішення підтримати електронну петицію «Вимагаємо відмовитися від маршруток і перейти на електротранспор т і зручні автобуси!».
Однак, Черкаський МЕР та Заступник внесли правки щодо термінів, відклавши повну відмова від маршруток на п'ять років замість двох.
Тепер Львівська мерія повинна підготувати дорожню карту з вирішення питань, порушених в електронній петиції.https://www.slovoidilo.ua/2018/03/23/novyna/suspilstvo/lvovi-xochut-zaboronyty-marshrutky
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 ecard 23.03.2018 00:22
Этот Нужник, что слева от Таляна, предвыборношаст ающий по Тальнівщині- покемон ещё похлеще Рудика, который похлеще Зубыка, шо ещё похлеще Яценка, который похлеще Черкасского Депутата, .... Кипятком прям изливает от страха комментов. Но запасы гречки у него ого-го! Сумел же оплатить их закрытие.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #13 Гардеробщик 22.03.2018 23:46
Інтелігентні чоловіки нижнього гудзика на піджаку не застібають. Тим більше, коли він тісний. Треба в мерії відкрити курси етикету.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Год жёлтой собаки 22.03.2018 20:14
Цитую Версаче:
Знову сорочки одного кольору :lol: :lol:
Шось ріднить цю пару

Цвет. Суеверные оба очень. Как туркменбаши Бырдыкурб.... (не хочу гуглиться), сбацавший на восьмое марта женщинам, свой новогодний рэпчик, тот тоже был в жёлтой телогреечке.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 Антистец 22.03.2018 19:48
Главное, вечером после окончания официальной части не попасть под трамвай.