реклама

реклама

Верховна Рада підтримала подання Генпрокуратури на зняття недоторканності з народного депутата Надії Савченко. За дозвіл на притягнення до відповідальності проголосували 291 нардеп. За дозвіл на затримання – 277. За дозвіл на арешт – 268.

664ed08-0 Про це пише «Інфоміст».

Відео затримання затримання можна подивитися ТУТ, відеодокази – ТУТ.

Як нардепи, пов’язані з Черкащиною, голосували за надання згоди на арешт народного депутата України Надії Савченко.

Олег Петренко (округ №194, позафракційний) – не голосував

Володимир Зубик (округ №195, група “Відродження”) – відсутній;

Геннадій Бобов (округ №196, група “Відродження”) – відсутній;

Владислав Голуб (округ №197, позафракційний) – За;

Сергій Рудик (округ №198, Блок Петра Порошенка) – За;

Валентин Ничипоренко (округ №199, позафракційни) – відсутній;

Антон Яценко (округ №200, група “Відродження”) – За.

Депутати, обрані за списками політичних партій, уродженці Черкащини:

Юлій Мамчур (списочник, Блок Петра Порошенка) – За;

Максим Поляков (списочник, Народний фронт) – відсутній;

Віталій Чепинога (списочник, Блок Петра Порошенка) – відсутній;

Олександр Долженков (списочник, Опозиційний блок) – не голосував;

Андрій Журжій (списочник, “Самопоміч”) – За;

Світлана Заліщук (списочник, Блок Петра Порошенка) – За.

реклама

Коментарі  

 
-2 #44 Хаус-Арт 27.03.2018 15:43
Цитую Арт-Хаус:
У випадку з Гадьою рашці дуже пощастило - тоді їм у полон потрапив матеріал, з якого можна було ліпить що завгодно, бо по констистенції біоматеріал Гадька Савченко дуже схожий з тим біоматеріалом, з якого у рашистській Якутії традиційно "скульптури" ліплять ;-)

Беда Украины в гетьманщине и холизме. Одни хотят дорваться до кормушки, а вторые на второй день после майдана ждут коммунизма. Вот, чтобы не предать ожидания патриотической массы и возводят в ранг "героев" не скажу, что плохих людей, но и не заслуживающих этого звания, тем более депутатства. Если следовать примеру Савченко то по крайней мере депутатом облрады должен быть товарищ уже второй год живущей в полиэтиленовой будке под обл администрацией. А вообще это очередной фрукт от деятельности Тимошенко: Олыйник, Портнов, Лозинский, Лебедев (Мин. обороны московит), Шепелев, Онищенко а теперь и Савчено. Все троянские кони.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #43 Арт-Хаус 27.03.2018 12:29
У випадку з Гадьою рашці дуже пощастило - тоді їм у полон потрапив матеріал, з якого можна було ліпить що завгодно, бо по констистенції біоматеріал Гадька Савченко дуже схожий з тим біоматеріалом, з якого у рашистській Якутії традиційно "скульптури" ліплять ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #42 Антистец 27.03.2018 09:26
Вывод очень простой. Общество не способно разобраться кто есть кто, где хорошее, где плохое. И даже не не способно, а просто не желает. Оно просто желает кормить свои комплексы "пищей" любого качества, чтоб только не признавать собственных ошибок и иметь фальшивое основание, чтобы обвинять окружающих, выгораживая себя. 20 раз с ящика повторят Надии волю, дадут звезду героя - народу достаточно. Потом расскажут про пьяную стюардессу, падающую с броневика - народу и этого достаточно. Легкость, с какой население, меняет взгляды, приспосабливает ся к конъюнктуре и самым отмороженным временщикам не дает шанса на построение крепкой успешной страны, хотя и не позволяет ему совсем окочуриться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #41 Де ж коментарі? 26.03.2018 21:58
Цитую Пишіть щось цікаве:
Чому "Прочерк" весь резонанс з Києва щоразу зводить до банальної констатації того, як голосували "черкаські" депутати у ВР? :eek:
Мені, наприклад, цікаво було б прочитати завсігдатая "Прочерку" Валєру Макєєва - про "волонтера" Рубана, з яким він дружив. Або мера Золотоноші Войцехівського - чи не передумав він відмовлятися від коментарів про візит Савченчихи у Золотоношу? Зокрема, чи була вона там у військовій частині - а якщо була, то чим цікавилася?
А про те, як хто з депутатів голосував, я й сам в Інтернеті можу знайти - якщо цікаво буде.

ТО КОЛИ БУДУТЬ КОМЕНТИ "ДІЯЧІВ" МАКЄЄВА І ВОЙЦЕХІВСЬКОГО?!!! ЦЕ ДІЙСНО ЦІКАВО!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #40 Не уходите от темы 26.03.2018 18:07
Москаль о Савченко: Она пришла уже полностью или завербованная, или зазомбированная . Ее Россия выпустила специально, как диверсанта
"Люди добрые, она фактически дезертировала, менее двух литров водки не выпивала в день! По ее вине погибли 15 человек. Пьяная упала с бронетранспорте ра, ее забрали боевики российские... К вам, журналистам, вопрос: как вы перепутали стюардессу с летчицей? Она сама на камеры сказала, что не видит другого пути, кроме военного переворота. То, что человек болен на голову, – это вопрос не ко мне. Я об этом говорил еще до выборов", – сказал чиновник.
Саакашвили: У Савченко полная лажа в голове Не было секретом, что внефракционного народного депутата Надежду Савченко можно "развести" на любые действия, отметил лидер "Руху нових сил" Михаил Саакашвили
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #39 Вован 24.03.2018 19:47
Цитую Ольга:
Зубик, Нечипоренко та Бобов колись приходять у Раду працювати? Чи у них завжди є свої, більш вагомі справи, аніж справи депутата, якого вибирали люди? Один забудовує все, що можна забудовувати, інший займається конями. Яке їм діло до Савченко? Вона правильно сьогодні сказала, що у нас немає закону, щоб відкликати (таких) депутатів. Яка народу від них користь?

Не трогайте зубика он уже всю Чигиринщину засеял деньгами.Он,как ахметка шлёт гуманитарную помощь.Вот только из нашего же кармана.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #38 депутат 24.03.2018 16:58
При таких підходах не одна Савченко має отримати повідомлення про підозру. Не будучи юристом, прочитавши ті статті КК по яким Савченко повідомили про підозру і пригадавши події, які відбувались на Майдані і після, можливо помиляюсь, але думаю, що підозр повинно бути більше. Якщо в нас дійсно, ЗАКОН Є ОДИН ДЛЯ ВСИХ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #37 Здоровий глузд 24.03.2018 14:22
Цитую Олена:
Цитую Здоровий глузд:
Цитую Злой:
зубик 195 округ это гнусное,труслив ое создание.Оно всегда отсутствует,ког да надо принимать какие-то решения.за которые можно будет по истечении некоторого времени отвечать.

Він просто не приймає участі в шабаші.

Тоді навіщо лізти у Верховну Раду, якщо її засідання вважати "шабашем"?

Тож ніхто не сподівався зустріти там скільки нечісті....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #36 Микола Загубисало 24.03.2018 08:43
Юга Алкаш,Салтычиха и вечно полупьяный гарант с его 144
успешными реформами ликуют! Зорян Гималайский и Пупс на
седьмом небе! Розенблат и Мосейчук радостно с ехидной
ухмылкой потрают руки....Не дали ей напиться крови - убить 400 тысяч украинцев . Эта мечта так и останется мечтой .
Самое интересное , что никто из тех кто знал ее раньше и в Ираке , и
на службе , и в АТО , ни один не сказал о ней хоть одно доброе слово !
Ни один человек ! Совпадение ? Не думаю ! Как говорил Киселек .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #35 Олена 24.03.2018 08:35
Цитую Здоровий глузд:
Цитую Злой:
зубик 195 округ это гнусное,труслив ое создание.Оно всегда отсутствует,ког да надо принимать какие-то решения.за которые можно будет по истечении некоторого времени отвечать.

Він просто не приймає участі в шабаші.

Тоді навіщо лізти у Верховну Раду, якщо її засідання вважати "шабашем"?