реклама
Sucurity Police

реклама

На сайті Черкаської міськради зареєстровано петицію, в якій у зв’язку з трагічною загибеллю дітей у розважальному центрі в російському місті Кемерово просять ініціювати позапланову перевірку всіх громадських закладів Черкас на дотримання правил протипожежної безпеки та наявність необхідних засобів боротьби з пожежею. Але в управлінні ДСНС кажуть, що для цього немає необхідних підстав.

Навчання рятувальників у ТРЦ Любава

– В Україні Постановою Кабінету Міністрів введено і поки що діє мораторій на такі перевірки, – повідомив у коментарі «Дзвону» помічник начальника управління ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко.

Проте, Костянтин Петрович заспокоює, що в найбільших черкаських комплексах рятувальники постійно проводять великі протипожежні навчання.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Рибак 29.03.2018 12:40
Цитую Черкасчанин:
Цитую Рибак:
Цитую Черкасчанин:
[quote name="Prof"]Яскраве свідчення тотожності барижного злочинного режиму Порошенка і путінського злочинного режиму. І одним і іншим наплювати на людей.
Почитай перед сном "Правила пожежної безпеки " и тебя попустит... :P

--- Зайди туди і кинь димову шашку, от після того тебе і попустить, дєб.л!!!

Какое у Вас странное имя.Нехарактерное для Черкащины :P :P :P

--- Бачу, що обізнані з характерами черкащан?! З якого року тут проживаєте?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Черкасчанин 29.03.2018 11:43
Мне очень интересно,а чего все так перевозбудились из-за Российского Кемерова?
Где были Ваши проверки после пожара в детском лагере в Одессе,хотя бы?Или вы в мыслях уже все в России живете?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Черкасчанин 29.03.2018 11:37
Цитую Рибак:
Цитую Черкасчанин:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Рибак 29.03.2018 01:10
Цитую Черкасчанин:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Каркар 28.03.2018 23:39
А УНІАН пише, що "Кабінет міністрів України сьогодні дає доручення Державній службі з надзвичайних ситуацій провести масштабну перевірку торгових центрів, кінотеатрів, місць скупчення людей." Черкаська СНС Державній не підпорядкована, чи як?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Гимн дснс 28.03.2018 21:18
Да гори оно огнем синим пламенем и ночью и днем под нашим знаменем. ...Красноярск, Новосиб, Кемерово. ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 Черкасчанин 28.03.2018 15:41
[quote name="Prof"]Яскраве свідчення тотожності барижного злочинного режиму Порошенка і путінського злочинного режиму. І одним і іншим наплювати на людей.
Почитай перед сном "Правила пожежної безпеки " и тебя попустит... :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Prof 28.03.2018 14:04
Яскраве свідчення тотожності барижного злочинного режиму Порошенка і путінського злочинного режиму. І одним і іншим наплювати на людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 Ченчик 28.03.2018 13:35
Трикотажка, Машбуд, баня-витверезник-це і є Черкаські ТРЦ. Правда останній ще не працює