реклама

реклама

Депутат Черкаської міськради від «Батьківщини» Юрій Тренкін розповів на прес-конференції, що хотів три роки тому виїхати з країни. Але знайшов кошти, сил і на закинутій території збудував завод м’ясних виробів.

28342414_860946704076581_569461385_o

– Там понад 300 працівників, понад 100 мільйонів гривень на рік, а приходять правоохоронці по 20 людей і доводять до істерики бухгалтерію, колектив. У чому вина? Тому що засновник підприємства обрав партію, яка йому до душі? Обрав «Батьківщину»? Я не можу пояснити працівникам, у зв’язку з чим ці репресії. Не на камери хлопці з правоохоронних органів кажуть, що це наказ, що у них теж сімї і їх треба годувати. Та я закликаю правоохоронців не виконувати злочинні накази. При тому, що я завжди готовий надати документи щодо підприємництва. Ми весь час від очільника області чуємо, який сприятливий інвестиційний клімат, у нього в ОДА є прозорий офіс… але я тепер розумію, чому щодня кошти виводяться з України. Після таких дій, рейдів, шоу жодна людина не хоче мучити себе, ні іноземні, ні наші люди і краще їм виїхати, – сказав Тренкін. – Щодня платників податків меншає. Дехто змушує безліч підприємств перереєстровуватися з нашої області, бо не в змозі протистояти машині репресії.

Нагадаємо, що сьогодні мер Черкас Анатолій Бондаренко заявив про тиск стосовно себе та його соратників. Зараз на прес-конференції його команди прозвучали заяви, що правоохоронці з чийогось наказу чинять тиск на соратників Бондаренка.

– На попередньому тижні хотіли зробити обшук і в помешканні міського голови. Суд відхилив. Тож зробили обшук в в міськраді…

– Дані обшуки проводилися вже протягом півроку, – додав Тренкін. – Вилучались документи, носії. У 2017 році намагалися вилучати комп’ютерну техніку. Вважаю, що адміністрація Президента обрала стратегію знищення середнього класу.

Сьогодні, заявив Тренкін, правоохоронці вимагали проектно-кошторисну документацію на будівництво ковбасного цеху.

69b3f767802b472377ac0ae388b05b99

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+10 #22 Цікаво 29.03.2018 18:27
Цитую Не всім так пре:
Чомусь з приходом до влади у місті Батківщинців їм стало фартити у бізнесі. Один будинки кварталами будує, у другого з нуля ковбасний бізнес процвітає, у третього мама у райцентрі на таксуванні не знає куди гроші дівати і скуповує квартири в Черкасах, інші мабуть розумніші, вже у Києві ресторани будують

Депутат задекларував годинників майже на півмільйона гривень
27 квітня 2017, 11:45 Новини Черкас
Згідно з документом, народний обранець володіє будинком і двома земельними ділянками в Свидівку. У спільній власності Тренкіна просторий будинок в Черкасах (355кв. м.) та земельна ділянка в обласному центрі. Також в декларації Юрій Васильович вказує материну квартиру в Черкасах.
У. грн)

цікаво, а скільки газу уходить нагріти такий будинок?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 Думка 29.03.2018 17:55
Коли вже в Україні настане спокій? Як хочеться щоб українці жили в мирі, злагоді і достатку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #20 Нова пара 29.03.2018 14:28
Цитую Петро Порошенко:
Цікаво, що у робочий час на приватному підприємстві "ковбасно-делікатесної групи" в с. ГЕРОНИМІВКА перебував заступник міського голови м. ЧЕРКАСИ Ігор Волошин, який відповідає за напрямок медицини в місті? Чи він інспектував медпункт цього підприємства???!!!

Бляха-муха,то капец, ковбасі із глини,чим буду зароблять для Юлі?
Полісмени дивилися на нас і на шкільну ковбасу та офігевали
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #19 макс 29.03.2018 12:24
Бригада!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #18 Дональд Трамп 29.03.2018 10:46
Раскудахтались, да им место на нарах,копните глубже тренкина-бондаренко им лес валить,а не керувать городом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #17 Все для людей 29.03.2018 10:18
Цитую мешканець Звенигородки:
Цитую Протрєнькав ти свій час:
Блін, Трєнькін, от якраз у твоєму випадку - дуже шкода, що ти не звалив з України. Бо вже набридло твою *орду на бордах бачити!
І дуже цікаво, чому це тікать ти хотів саме три роки тому, після Революції, на початку війни? ;-)

Та на цьому народному обранцеві клейма ніде поставить,ще з часів роботи на Ватутінському хлібокомбінаті де працював фінансовим директором. Де зараз завод? У д*пі. Доведений до ручки і перепроданий самому собі - борцеві і полумяному опозиціонерові. А тут зразу - капаул, гвалтують. **************


27 квітня 2017, 11:45 Новини Черкас та Черкаської області
Депутат вказує, що володіє акціями номінальною вартістю в 7 тис. грн у ПАТ “Ватутінський хлібокомбінат”.
За минулий рік депутат отримував зарплатню в ТОВ “Реал Ассетс” та ТОВ “Хлібний Дім-Україна”
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #16 Не всім так пре 29.03.2018 10:09
У розділі “цінне майно” Тренкін вказав годинники Perrelet та Zenith. Перший набутий в 2014 році і на той момент коштував 150 тисяч гривень, другий зявився у депутата уже в 2016-му (ціна – 260 тис. грн)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #15 Сусід 29.03.2018 09:43
Насмішив: "обрав партію яка до душі". Спочатку в 2014 році балатувався до міськради від підприємців і промисловців: пролетів. Потім в 2015 шукав варіанти як будь-що пролізти в раду. Придумав: купив місце у Батьківщини, при цьому кинувши людину, яка добре працювала на цьому окрузі і мала ставати депутатом. КастрЮля продав йому місце і здав цю людину. Зараз катає на тендерах мільйони через "Промбудіндустрі я" та інші фірми і мріє про нардепи. Страдалец, .ляха.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #14 Петро Порошенко 29.03.2018 08:32
Цікаво, що у робочий час на приватному підприємстві "ковбасно-делікатесної групи" в с. ГЕРОНИМІВКА перебував заступник міського голови м. ЧЕРКАСИ Ігор Волошин, який відповідає за напрямок медицини в місті? Чи він інспектував медпункт цього підприємства???!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #13 Кеп 29.03.2018 08:30
А хто як не Трєнкін поставля с свого заводіка сосіски в садочки та школи які ніхто з дітей не їсть бо то гидота натуральна????