реклама

реклама

Збори щодо відкликання колишнього секретаря Черкаської міськради Олександра Радуцького проходять в Черкаській міськраді в відкритому режимі. Про це інформує активіст Дмитро Кухарчук, який веде звідти трансляцію.

26219759_1741270149266442_5337442569542751137_n
6544

За словами Кухарчука, нині близько 500 осіб прибуло.

Сама процедура відкликання буде в 11.45 в холі Черкаської міськради.

При цьому на задньому фоні чути повизгування свині. Це розвеселило декого з присутніх. Як виявилося, учасники принесли на захід поросятко, але поліція його не пустила...

Присутній Михайло Мушієк зауважив, що поросяті слід принести молока.

Активіст Данило Майоров зауважив, що «люди Радуцького» проводили слухання щодо відкликання депутатів, тож громада вирішила і собі відкликати Радуцького…

653

Депутат Романов каже, що після подій на «Темпі» громада вирішила зробити корок у відповідь.

– Певні особи настільки звикли грабувати бюджет, що відсторонення їх від цього просто призводить до того, що певні особи збирають людей, звозять на завод і голосують за що хочуть. Тож мета акції показати, що раду треба розпускати, або відкликати дійсно тих, кого треба, – сказав депутат Романов.

Нагадаємо, громадські збори щодо відкликання п’ятьох депутатів Черкаської міської ради відбулися у Черкасах 30 березня. Йдеться про Альону Цегвінцеву, Тетяну Чорнобіль, Максима Шадловського, Віталія Косяка та Максима Скорика.

Збори проходили в орендованому мною приміщенні ТОВ "ГРУПА ВЕНЕТО"...

Депутати Черкаської міськради, обрані від Партії вільних демократів, Альона Цегвінцева, Тетяна Чорнобіль та Максим Шадловський, представник Радикальної партії Віталій Косяк і обранець від ВО «Черкащани» Максим Скорик вважають, що проведені збори з їх відкликання, було проведено всупереч закону

6544

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 Що, попустило з 2013-го 02.04.2018 15:38
Цитую суддя:
Бандюки тільки так і роблять.Та дайте допрацювати свій термін Бондаренку і йдіть на вибори, "європейці"

24 квітня 2013 07:20 ПРОЧЕРК
Учора під час прес-конференції представники кількох політичних сил – Партії регіонів, «Батьківщини» та позафракційної депутатської групи «Черкащани» – продемонструват и журналістам заяву щодо скликання сесії з питанням про імпічмент міському голові
Уведений до складу виконкому опозиціонер підконтрольний Тулубу
07 травня 2013 08:49 Прочерк
За вказівкою «губернатора» в склад виконавчого комітету вводять головного опозиціонера, голову обласної організації «Батьківщина» А.Бондаренка
30 квітня 2013 11:18 ПРОЧЕРК
Новим членом виконавчого комітету Черкаської міськради став голова обласної організації ВО «Батьківщина» в. о. міського голови комуніст Віктор Білоусов охарактеризував це кадрове рішення так: – До цього можна ставитися по-різному але я вітаю і фракцію (БЮТ-Батьківщина)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #12 суддя 02.04.2018 13:22
і щоб не писали, а це відбулися бандитські липові псевдозбори. Бандюки тільки так і роблять. Який же народ продажний, привезли як телят, зробили грязне діло - і щаливі. А чим воно скінчиться - ніхто не замислювався. Одні прізвища як Радуцький, Згіблов, Зоря - говорять самі за себе. А потім будете скиглити, що все розікрали і все погано. Як оце все огидно! Та дайте допрацювати свій термін Бондаренку і йдіть на вибори, "європейці"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 ????? 02.04.2018 10:40
Цитую !!!!!!!:
Цитую Гена:
Кухарчук *******!!!

Скільки ж "активісту" відлистали. Декларації на огляд.

Які активісти? Це тітушки, які вділи овечі шкури "активістів". На фронт, чи хоча б до військомату на строкову службу і батогом не загониш. То прокравшийся мясокомбінат від судових виконавція боронили, то обленерго, а тепер на утриманні самі бачите кого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #10 Макс 02.04.2018 10:24
Город весь в мусоре, ямы по колено, а они играются в бирюльки. На кой мы выбрали этих итиотов во главе с Лысянской Кастрюлей?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Черкащанин 02.04.2018 10:13
Тоді й Руслана Зорю треба відкикати. Від зрадив Укроп, а люди голосували за Укроп а не за Русіка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #8 Любов Майборода 01.04.2018 17:49
Цитую ХХХ:
Якщо чесно, то я би їх усіх відкликав.Що це за депутати , коли ними крутять як хочуть. радуцький . бондаренко переслідують свої цілі , а депутатів наче нема.Подивіться що з Містом робиться, вулиці брудні, навкруги базару кіоск на кіоску і кіоском поганяє.Гидко глянути. А якщо згадати минулу зиму, то депутатам треба шпіцрутенів дати.Ціни у магазинах зашкалюють. послуги ЖКХ нижче всякої критики. То де ті депутати? Розважаються , порося носять на свої збіговиська. Тьху на них.

Погоджуюсь. На жаль, рада - наше обличчя. Поки що воно таке :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #7 007 01.04.2018 17:35
Цитую правда:
молодці хлопці! Хоч хтось не боїться Радуцького

Та його і так ніхто не боіться, крім Толі. Завтра Саша заплатить цим же хлопцям і вони Толю не будуть боятись, а Сашу боготворити. Продажні с..ки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+74 #6 ХХХ 01.04.2018 12:06
Якщо чесно, то я би їх усіх відкликав.Що це за депутати , коли ними крутять як хочуть. радуцький . бондаренко переслідують свої цілі , а депутатів наче нема.Подивіться що з Містом робиться, вулиці брудні, навкруги базару кіоск на кіоску і кіоском поганяє.Гидко глянути. А якщо згадати минулу зиму, то депутатам треба шпіцрутенів дати.Ціни у магазинах зашкалюють. послуги ЖКХ нижче всякої критики. То де ті депутати? Розважаються , порося носять на свої збіговиська. Тьху на них.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #5 lok 01.04.2018 11:59
Кухарчук, спалився ти по повній))) тобі графік виступів пан Анатолій з вечора скидає?? Чи Мушієк зранку підвозить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #4 правда 01.04.2018 11:56
молодці хлопці! Хоч хтось не боїться Радуцького