реклама

реклама

index Депутат Черкаської міськради від ВО «Черкащани» Павло Карась емоційно виступив у «Фейсбуці», висловивши свою позицію щодо зборів громади у приміщенні ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО», де відбулося відкликання п’ятьох депутатів.

Нагадаємо, що йдеться про Альону Цегвінцеву, Тетяну Чорнобіль, Максима Шадловського, Віталія Косяка та Максима Скорика.

«1. Ніяких зборів не було. Банда пригнала 400 проплачених рабів.
2. Мета - красти з міського бюджету
3. Влада належить народу на виборах. А не зграйці бандоти.
4. ВО Черкащани не приймало рішень про відклик депутатів
5. ВО Черкащани підтримує перевибори Черкаської міської ради. З тими хто ґвалтував демократію співпраці і навіть роботи не буде...
6. Всі спроби реалізувати сценарій за правовим полем», – виступив депутат Павло Карась.

Нагадаємо, що сьогодні громада провела альтернативні збори в будівлі міськради і проголосувала за відкликання депутата Олександра Радуцького.

реклама

Коментарі  

 
+3 #13 Базарники 02.04.2018 17:48
Цитую Світлана:
Цитую геть з Черкас:
Коли проголосують за те, щоб вигнати к*******ра Радуцького і його поплічників? Краще взагалі з Черкас, .... мітлою! На**ав стільки, що достатньо на все життя. А... Бродський заплатив гарно. Ніяк не залишать Черкаси. Св...лота.

Правильно! Залишаємо бондаренка з його помічниками. При ньому Черкаси розквітли. Всюди чистота, зелені газони, зручний муніципальний транспорт, тротуари і дороги без ям. Вам не здається, що бондаренко від радуцького відрізняється тільки вісовою категорією? Весь сьогодшнішній міськвиконком, включаючи прибиральниц, потрібно препроводити у в"язницю. Страшно уявити, що залишиться від міста до кінця каденції бондаренка.

А ми проти. Хай мер працює, он скільки яток на базарі з'явилося.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Світлана 02.04.2018 16:12
Цитую геть з Черкас:
Коли проголосують за те, щоб вигнати к*******ра Радуцького і його поплічників? Краще взагалі з Черкас, .... мітлою! На**ав стільки, що достатньо на все життя. А... Бродський заплатив гарно. Ніяк не залишать Черкаси. Св...лота.

Правильно! Залишаємо бондаренка з його помічниками. При ньому Черкаси розквітли. Всюди чистота, зелені газони, зручний муніципальний транспорт, тротуари і дороги без ям. Вам не здається, що бондаренко від радуцького відрізняється тільки вісовою категорією? Весь сьогодшнішній міськвиконком, включаючи прибиральниц, потрібно препроводити у в"язницю. Страшно уявити, що залишиться від міста до кінця каденції бондаренка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Защитим 02.04.2018 15:52
Цитую геть з Черкас:
Коли проголосують за те, щоб вигнати к*******ра Радуцького і його поплічників? Краще взагалі з Черкас, .... мітлою! На**ав стільки, що достатньо на все життя. А... Бродський заплатив гарно. Ніяк не залишать Черкаси. Св...лота.

Квітень 2, 2018 - 13:42 | Олександр Безпроз...
На вулицях Черкас проти міського голови Анатолія Бондаренка невідомі організували провокацію.
Так на розбитих ділянках доріг розміщено фото міського голови з нагадуванням що його премія складає 400%. Кількість та одночасна поширеність організованого обурення містян свідчить, що дана акція є організованою та спрямована на дискредитацію очільника міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 геть з Черкас 02.04.2018 13:35
Коли проголосують за те, щоб вигнати к*******ра Радуцького і його поплічників? Краще взагалі з Черкас, .... мітлою! На**ав стільки, що достатньо на все життя. А... Бродський заплатив гарно. Ніяк не залишать Черкаси. Св...лота.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Провал 02.04.2018 10:50
Цитую Андрій:
Треба Карася теж відізвати!

А як він люстрацію пройшов, коли йшов до комуніста Білоусова на роботу з адміністрації Тулуба? І міськвикокомівс ький Нацкорпус ні гу-гу.

30 квітня 2013, 10:12 ПРОЧЕРК Новини Черкас та Черкаської області
Одним із заступників міського голови Черкас комуніста Білоусова з питань діяльності виконавчих органів ради та відповідно членом виконкому став начальник інвестиційного управління Черкаської облдержадмініст раці під керівництвом Тулуба Павло Карась.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #8 Черкащанин 02.04.2018 10:19
Доки ж банда одарича за гроші мойші бродського буде гвалтувати місто?
Містяни вже добре побачилихто є хто.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Жуковська-2 02.04.2018 08:39
прохання до "Прочерка"-надрукуйте (щоб карась не дуркував) фото входів в будівлю по Хрещатику за ОДА, де поряд знаходяться тендерний і штаб ВО"Черкащина" і тоді стане зрозумілим мета цього діяча.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 [email protected] 01.04.2018 21:01
Цього треба обов'язково відізвати, прогинається під мером....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 Дональд Трамп 01.04.2018 20:40
Цитую Андрій:
Треба Карася теж відізвати!

Не отозвать,а посадмть на нары,..................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Оксана 01.04.2018 19:35
1.Ложь. Лично меня никто никуда не гнал.
2.Цель у вас у одна на всех. И пока вы между собой грызетесь, деньги из бюджета уходить налево не будут.
3.Правда. Но это исключительно в день выборов.