реклама
Програма навчання депутатів
14 позовів до суду подали мешканці Лисянки Черкаської області, які носять прізвище Байрак. Вимагають стягнути із підприємця Євгена Головнича від 50 до 100 тисяч гривень кожний. Справа слухатиметься в Звенигородському суді.

01042018230512324893 Про це пише Gazeta.ua.

У липні минулого року жителі селища отримали візитки від місцевого таксі "Сольва". Власником таксі є підприємець Євген Головнич. У візитівці повідомлялося про знижки. Мовляв тепер тарифи на проїзд селищем знижено до 20 гривень. Однак пильні читачі роздивилися на папірці водяні знаки. Якщо прочитати текст у зворотному боці справа наліво, то виходить нецензурний напис латиницею: «Hu..lo Bairak».

Візитівка обурила конкурента Євгена Головнича – Сергія Байрака. Той звернувся до суду. Разом із ним подали позови ще 13 мешканців селища із прізвищем Байрак. Стверджують, що двозначна візитівка образила їхню честь і гідність.

«Взагалі в Лисянці 50 осіб носить прізвище Байрак, – каже Сергій Борисович. – Вони чекають чим завершаться наші позови, а потім подаватимуть свої. Головнич – малоприємна людина. Улітку я поставив дві машини таксі біля свого магазину, щоби розвозили покупців із товаром. Маю магазин будівельних матеріалів і не кожен покупець має можливість доставити додому куплене. Поява таксі-конкурента неабияк розлютила Євгена Головнича. І от він удався до такої витівки. Додумався порівняти мене із Путіним. Люди радили мені відповісти аналогічно, але я культурна людина, яка йде цивілізованим шляхом. Ми звернулися до суду. Усі 14 позовів оплатив я. Сума відшкодувань, які ми вимагаємо – від 50 до 100 тисяч гривень для кожного. Таксисти, які працювали в Головнича, тепер масово переходять до мене. Люди скаржаться на його грубість. Зараз я маю 15 автомобілів і це ще не кінець».

Євген Головнич упевнений, що справи проти нього – безперспективні.

«Справи безперспективні. Здається, станом на сьогодні семи позивачам суд уже відмовив, – каже Євген Володимирович. "Думаю, решту чекає те саме. Я не можу відповідати за те, що комусь привиділося, і як кому прочиталося».

Зі слів Олександра Байрака, справи відмовився розглядати Лисянський суд. Зараз вони в Звенигородці. Якщо й там не розглядатимуть – відправлять до Черкас.

Юрій Стригун

реклама

Коментарі  

 
+3 #7 Почесний лисянин 03.04.2018 11:00
Цитую Отєць Ілько:
А захищає Байраків так звана юрист з кримінальним минулим Тетяна Решетило,яка вже має досвід в подібних справах.Раніше вона вже захищала династію Пальчиків.

Те що Тетяна колись в 90-х знімала шарки ,то за це вона відсиділа і вину свою іскупила..А як юрист вона чудовий і завжди виграє справи за які беоеться.Головне ,щоб Байраки не поскупилися і гарно заплатили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Це точно 03.04.2018 10:10
Не можна живих людей з таким г'''ном як путін порівнювати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Не дражніться 02.04.2018 16:49
Треба ще до цієї справи кінорежисерку Оксану Байрак підтягнуть - сказать, що її порівняли з Вовкою Кабаєвим!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Отєць Ілько 02.04.2018 14:54
А захищає Байраків так звана юрист з кримінальним минулим Тетяна Решетило,яка вже має досвід в подібних справах.Раніше вона вже захищала династію Пальчиків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Михаил 02.04.2018 14:48
Тоді і Путіну потрібно подавати до суду, тому що друге слово належить йому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Це точно! 02.04.2018 12:54
Цитую Круто:
Чи думав Путяшка, коли мріяв потрапить в істолію,що його прізвище стане синонімом найгіршого матюка :lol:

І що так його називатиме весь світ - без перекладу - як "большевікі, октябрь, совєти")))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Круто 02.04.2018 12:33
Чи думав Путяшка, коли мріяв потрапить в історію, що він в цю історію буквально влипне? І що його прізвище стане синонімом найгіршого матюка :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама