реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, який одночасно очолює обласну організацію ВО «Батьківщина», планує поступитися впливом у партії депутатові облради Михайлу Мушієку.

2bfc790941c1dfe7ee519ea416cb488c Про це Бондаренко сказав у інтерв’ю «Прочерку».

На запитання, чи розглядалася кандидатура майбутнього очільника обласного передвиборного штабу «Батьківщини», Анатолій Васильович відповів, що йому «ніколи цим займатися».

– Зараз запроваджуємо посаду почесного голова обласної організації партії. Тож я буду почесним головою, а виконавчий секретаріат очолюватиме депутат облради Михайло Мушієк. У нас безліч заступників. От вони всі і працюватимуть. Щодо виборів у цілому, то це для нас не нове. Наші розгалужені партійні осередки працюють. Загалом до майбутніх виборів треба готуватися після того, як закінчилися попередні, – сказав Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 Дід Панас. 04.04.2018 17:43
Правильно Толю. Хоча б Міші борги за дві квартири посадою верни. Досвід по розрахунках з депутатами посадами у тебе є. Та і зацікавив раніше цього баригу дозволом на будівництво на Митниці. Буде старатися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #8 Підходяще 04.04.2018 15:24
Цитую Пшонка:
:lol: Жаолко Батьківщину. Такого телепня поставили

Підлеглий не повинен бути розумнішим за начальника. А знайти дерев'янішого за "Залізяку" - дуже важко. От і згодився Мушієк для цього ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Це правда 04.04.2018 14:30
Цитую Батьківщина:
Да, заступники там на рівні(((. Чого тільки варта ................, яка в міськраді ЗАЙМАЄ посаду заступника начальника управління культури!!! Мабуть вірою і правдою служила що немаючи ніякого досвіду роботи зразу призначена на керівну посаду. А в партії відповідає за агітроботу. При цьому і двох слів сказати не може. Одним словом з такими кадрами Батьківщина не конкурент жодній політичній силі.

Тупі кути зато відданні. та не жалять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #6 Юльці в Черкасах - капут 04.04.2018 14:04
Тоха, а нагадай, яку мєдальку від Тулуба Мушієк від ригів отримав?!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Микола 04.04.2018 13:52
Сьогодні "Батьківщина" у кожного своя, як і "Родіна" (((((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 Пшонка 04.04.2018 13:17
:lol: Жаолко Батьківщину. Такого телепня поставили
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Батьківщина 04.04.2018 13:06
Да, заступники там на рівні(((. Чого тільки варта ................, яка в міськраді ЗАЙМАЄ посаду заступника начальника управління культури!!! Мабуть вірою і правдою служила що немаючи ніякого досвіду роботи зразу призначена на керівну посаду. А в партії відповідає за агітроботу. При цьому і двох слів сказати не може. Одним словом з такими кадрами Батьківщина не конкурент жодній політичній силі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #2 Иванченко 04.04.2018 12:47
Белое братство во всей красе .И взяточник Шрек лицо его.Красота.Голосуйте за уроженца ................ лучшего друга Оленя-московско-ростовского.Домайданились....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #1 ВідПерестановкиДоданків.. 04.04.2018 12:36
Тю, а що це міняє? Мушієк і так завжди був другим у юлькиній партєйці в Черкасах. Ще при Вові Олійнику, коли той у "Батьківщині" був, а не по Ростовах бігав.