реклама

реклама

Завдяки децентралізації Білозірська сільрада Черкаської області спромоглася виділити квартири молодим лікарям, а з бюджету громади їм доплачуються гроші, щоб середня заробітна плата становила 8-10 тис. грн.

630_360_1521544186-2443

Про це у «Фейсбуці» написав Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє «Укрінформ».

«Збільшені доходи дозволили за два місяці повністю оновити амбулаторію. Хоча раніше в цьому приміщенні не було ні туалету, ні води, протікав дах, – написав Гройсман. – Для того, щоб привабити у селище молодих лікарів, сільська рада виділила їм квартири. З бюджету громади доплачуються гроші, щоб середня зарплата становила 8-10 тис. гривень. Як говорить головний лікар амбулаторії, кожен молодий спеціаліст мріяв би працювати в Білозірці (правильно: в Білозір’ї, – ред.)»

Прем’єр-міністр зазначив, що бюджет Білозірської сільради до об’єднання в ОТГ становив 8 млн грн, а після об’єднання – 47 млн грн, власні надходження до бюджету зросли з 5 млн грн до 20 млн грн.

реклама

Коментарі  

 
+7 #10 цуценюк 10.04.2018 08:51
Цитую пилипко:
"Пильний".]То лікарям ще і платять?... То чого ми їм гроші носемо?
Лікарям хоч знаєш кому і за шо платиш. А за шо і кому платимо в комунальних платіжках?

Ну и за шо ж платим, просвятите, чтоб мило улыбаться после взятки? Или за то, что получают зарплату с наших налогов и еще берут безбожно с рожениц (открыто говорят что они матпомощь на ребенка получат), при операциях хирургу и анестезиологу такса, или откатами при назначении "нужных" лекарств в "нужной" аптеке, даже с пенсионеров дерут под видом "благодійних внесків" с таксой от балды? Лучше тогда официально в кассу по обоснованной калькуляции, с которых оплатят налоги и может хоть ремонты сделают, а не на лексусы "бедным" докторам и хатынкы возле днепра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Доктор Про 09.04.2018 18:10
Цитую ХХХ:
Пересічний лікар із стажем і вищою категорією отримує на руки 4 560 гр. Це так , для справки, щоб отому гройсману сказали, бо він не знає , с*ка.

Не зрозуміло, чому начальник охорони здоров`я Черкас Олег Ситник - інвалід ІІ групи отримує пенсію 5 тисяч гривень та зарплату 40 тисяч в місяць? Гройсман, не туди дивися. :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Любов Майборода 09.04.2018 17:59
Білозірська ОТГ показує приклад державницького підходу до питання здоров`я громади. Громада має право доплачувати потрібним спеціалістам. В Білозір`ї це розуміють. В Черкасах - ні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 пилипко 09.04.2018 11:13
"Пильний".]То лікарям ще і платять?... То чого ми їм гроші носемо?
Лікарям хоч знаєш кому і за шо платиш. А за шо і кому платимо в комунальних платіжках?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Дональд Трамп 08.04.2018 20:10
єто что заслуга гройсмана что ли? Розенко-рева-гройсман с головой у них что-то ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 ХХХ 08.04.2018 08:29
Пересічний лікар із стажем і вищою категорією отримує на руки 4 560 гр. Це так , для справки, щоб отому гройсману сказали, бо він не знає , с*ка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 Я черкащанин 07.04.2018 22:26
Цитую Роман:
Ну от, знову "жовті" заголовки :sad: Чи Вам аж так імпонує прем'єр (може, доплачує?) що ви аж так написане ним перекручуєте? Ну, написав прем'єр, що АЖ В ОДНІЙ ОТГ з усієї Черкащини спромоглися хоч щось зробити для підтримання престижу лікарської професії, та ще й назву переплутав... А ви подаєте це так, наче кожен лікар на Черкащині отримує високу зарплату. Та ще й таке враження складається, що й сам Гройсман до цього якось причетний, хоч насправді це й не так. Щоправда, у заголовку таки не збрехали (хоч, на перший погляд, заголовок має нести позитивний "меседж"), адже "до 10 тисяч" - це і 9, і 8, і одна тисяча, і 500 гривень теж "до 10 тисяч"... Сумно, панове з Прочерку, і дуже прикро за таку "високопрофесійн у" журналістику...

Питання до "Укрінформу"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Степан Бандера 07.04.2018 21:50
Білозір'я, це той населений пункт біля якого Черкаси знаходяться? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 Пильний 07.04.2018 21:25
То лікарям ще і платять?... То чого ми їм гроші носемо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #1 Роман 07.04.2018 20:27
Ну от, знову "жовті" заголовки :sad: Чи Вам аж так імпонує прем'єр (може, доплачує?) що ви аж так написане ним перекручуєте? Ну, написав прем'єр, що АЖ В ОДНІЙ ОТГ з усієї Черкащини спромоглися хоч щось зробити для підтримання престижу лікарської професії, та ще й назву переплутав... А ви подаєте це так, наче кожен лікар на Черкащині отримує високу зарплату. Та ще й таке враження складається, що й сам Гройсман до цього якось причетний, хоч насправді це й не так. Щоправда, у заголовку таки не збрехали (хоч, на перший погляд, заголовок має нести позитивний "меседж"), адже "до 10 тисяч" - це і 9, і 8, і одна тисяча, і 500 гривень теж "до 10 тисяч"... Сумно, панове з Прочерку, і дуже прикро за таку "високопрофесійн у" журналістику...