реклама
Програма навчання депутатів
Над створенням фільму «Чорний козак» авторам та ідейникам довелося працювати майже 10 років! І нарешті на офіційній сторінці кінопроекту у «Фейсбуці» оприлюднено трейлер, а отже, не за горами і сама прем’єра.

30052133_204598490129730_6883202222050361011_o-768x384

Про це пише «Дзвін».

Робота над фільмом тривала з 2008 по 2018 рік, всього було задіяно 487 учасників проекту ( з них майже 100 – діти). Тривалість фільму складає 1 год. 50 хв, бюджет фільму – 2 млн. 35 тис. грн.

Режисером фільму став директор Державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура» в селі Легедзине Тальнівського району Владислав Чабанюк.

Директором проекту, режисером монтажу, оператором на проекті став Микола Кулик – в минулому вчитель фізики та інформатики, а нині співробітник Державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура».

Фільм знімався за мотивами казки «Казки про Чорного козака, Ганну Шулячку і страшне закляття» уманчанина Олександра Власюка, більш відомого під псевдонімом Сашко Лірник.

Як повідомляють організатори, за цей час «підросли» не лише актори фільму та їхні діти, але й сам первинний кіносюжет. Він змінювався кілька разів, додаючи нових героїв і старі проблеми.

«Ми (народна кіностудія “МАЛЬВА” та громадська ініціатива “ТОЛОКА ЛЕГЕДЗИНЕ”) зібрали добрий гурт творчих людей, які були готові безкоштовно працювати над фільмом. Знімальна група, актори, масовка – всі без гонорарів!»

Проте приваблива ідея створення «Чорного Козака» за мізерні кошти зазнала фіаско вже на другий день зйомок. Оренда кінотехніки, пального, коней, харчі «з’їли» весь стартовий капітал – 10 тисяч гривень (жовтень 2008 року). Далі — перманентний пошук коштів і, при їх появі, зйомки. Єдиною причиною такого «пролонгованого» і важкого народження фільму були фінанси, вірніше, їх відсутність. «Планка» створення повнометражної художньої кіноказки вимагала їх постійно, а коло добродіїв, готових ще і ще фінансувати процес, катастрофічно швидко зменшувалось.

«Коли вкотре затягнулась фінансова петля на шиї кінопроекту, почався Майдан, а потім і війна, і просити гроші на «якусь казку» нам здалось непатріотичним… Але «світ не без добрих людей», і сьогодні наш “Козак” завершений!!!»

Попри чудову новину про завершення зйомок фільму та його готовність виходу на велику глядацьку сцену, дату та місце кінопрем’єри автори досі тримають в таємниці.

реклама

Коментарі  

 
+2 #1 Та ви шо! 09.04.2018 18:22
Хто вже тільки про це не писав! А тепер і "Дзвін" нарешті проснувся :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама