реклама
Програма навчання депутатів
10 квітня 2018 року під час засідання виконавчого комітету Черкаської міськради за пропозицією заступника міського голови, свободівця Юрія Ботнара муніципальну інспекцію зобов’язали до 1 червня 2018 року демонтувати незаконно встановлені білборди та рекламні площі, які не мають договорів із містом.

Білборд, який упав на людей

Виконком дав начальнику муніципальної інспекції протокольне доручення виявити рекламні об’єкти, які розміщено на території міста без договорів та демонтувати їх.

«За право розміщувати рекламу на території міста рекламні компанії сплачують податок. Проте у Черкасах працюють не лише добросовісні підприємства, а й ті, які не виконують правила розміщення своїх рекламних споруд (не мають договорів і не сплачують податки). Їхні об’єкти необхідно демонтувати, адже в протилежному випадку добросовісні рекламодавці почнуть діяти так само як і їх не чесні конруренти. Які не лише захаращують центральну частину міста своєю незаконною рекламою, їх білборди несуть загрозу для здоров’я та життя черкасців, бо розміщені з порушеннями. Саме через це минулого року на перехресті вулиць Смілянської та Гоголя білборд впав на людей, тоді важкі травми отримали близько десятка осіб. Проте власника аварійної споруди не було покарано, адже його просто офіційно не було» – коментує ситуацію Юрій Ботнар.

Прес-служба Черкаської обласної організації  ВО «Свобода»

реклама

Коментарі  

 
+1 #2 Макар 16.05.2018 12:52
Цитую Федор:
Давно уже пора, меньше людей пострадает, когда все это падает им на голову периодически

Зобов'язав і зробив - це зовсім два різних чувака.
Коли це було "зобов'язав"? 10 квітня? Яке сьогодні числ і який місяць? Грощі це "зобовя'зав" отримує регулярно, а от зобов'язав, як стояло так і стоїть :lol: :lol: .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Федор 11.04.2018 08:10
Давно уже пора, меньше людей пострадает, когда все это падает им на голову периодически
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама