реклама

реклама

«В суботу я побував у місці національної ганьби. Це траса з Києва на Черкаси. Не можуть в країні, громадяни якої поважають себе, існувати такі дороги. У понеділок буде направлено мої звернення до уряду щодо катастрофічного стану доріг у Черкаській області», - зазначає нардеп Сергій Лещенко у «Фейсбуці».

«Але це ніяк не допоможе десяткам чи сотням українців, які цими вихідними їздили до своїх родичів на поминальні дні та втратили свої колеса, нерви, гроші та здоров'я через корупціонерів при владі. Бо саме через тотально корумповану державу може існувати таке неподобство», - переконаний Лещенко.

30726821_1918196284917697_2148812450751840256_n

реклама

Коментарі  

 
+3 #15 Ох 16.04.2018 22:20
Цей "парубок" язиком може все, але це той випадок коли аШвальт ним не покладеш...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Був, бачив 16.04.2018 15:02
Цитую Реаліст:
Цитую Автолюбитель:
по автодорозі Черкаси - Умань в Смілі проїхав, от тоді побачив би справжнє жахіття!!!

Найгірша дорога - в Мошни і Софіївка Черкаського району

Це точно. У Мошнах дорога зруйнована ПОВНІСТЮ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Перехожий 16.04.2018 14:33
Цитую Чудово:
Цитую чекаємо:
Воно то так і є. Нехай направляє звернення до уряду, можливо не даремно.

А толку від цих звернень? Красти будуть менше?

Красти не можна взагалі і крапка...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Любов Майборода 16.04.2018 13:41
Дороги на Черкащині - дійсно ганебні. Два тижні тому їздила в Суми через полтавщину - таке враження, що живемо в різних країнах. На полтавщині дороги якісні, на Черкащині - суцільні колдобіни :-x. Не має грошей на дороги?? :cry: То чому є на будівництво "найкращих в Європі" плавального басейну та Льодового палацу? :D :D :D Хіба не ганьба?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Любов Майборода 16.04.2018 13:31
Допоки високопосадовця м, типу Лещенка, не соромно буде брати хабарі і купувати в бідній країні квартиру за 10 мільйонів гривень - в Україні будуть такі дороги :-x .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Реаліст 16.04.2018 12:40
Цитую Автолюбитель:
по автодорозі Черкаси - Умань в Смілі проїхав, от тоді побачив би справжнє жахіття!!!

Найгірша дорога - в Мошни і Софіївка Черкаського району
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Автолюбитель 16.04.2018 12:21
Нехай цей депутат ще по автодорозі Черкаси - Умань в Смілі проїхав, от тоді побачив би справжнє жахіття!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Чудово 16.04.2018 11:37
Цитую чекаємо:
Воно то так і є. Нехай направляє звернення до уряду, можливо не даремно.

А толку від цих звернень? Красти будуть менше?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 чекаємо 16.04.2018 09:22
Воно то так і є. Нехай направляє звернення до уряду, можливо не даремно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 Михаил 16.04.2018 08:12
Якби цьому обранцю не потрібно було сюди їхати, то і не знав би про стан доріг в Україні.