реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко разом з кількома своїми заступниками та керівниками комунальних підприємств вирушає в рейд, аби перевірити санітарний стан міста.

Бондаренко3 Про це він щойно заявив на нараді, пише «Інфоміст».

– Сьогодні зранку я проїхав по місту. Вибачаюсь, але я такого свинюшника не пам’ятаю… У нас що, не прибирається зовсім бульвар Шевченка? – обурився на нараді Бондаренко.

Відповідаючи на питання, директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник повідомив, що бульвар прибирається щодня, крім неділі. Втім працівників та техніки недостатньо, аби виконати цю роботу вчасно та в повному обсязі.

Крім того, на брак ресурсів поскаржився і директор департаменту ЖКК Сергій Танюк.

– Департамент ЖКК зробив усе від нього залежне, щоб місто не потопало від сміття. Можна було, маючи розрахунок, провести тендер і забезпечити належний санітарний стан. А зараз нема ні техніки, ні людського ресурсу. Особливо складна ситуація в районах: поки прибираємо одне місце, захаращуєтья інше.

Після майже годинного обговорення питання зі сміттям мер сказав, що через 15 хвилин іде в місто, аби перевірити якість прибирання.

реклама

Коментарі  

 
+1 #33 Боже мій 17.04.2018 17:50
Цитую Михаил:
Так, є за що критикувати мера, але не він засмічує лісопосадки, берег Дніпра, пустирі, місця біля гаражів, садових кооперативів. Там дійсно були жахи, сам прибирав декілька разів.

А що в такому разі чекає громадян, які придбали житло у "Сімейному кварталі"? Там же у дворі та під вікнами гаражний кооператив :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #32 ХХХ 16.04.2018 19:43
Ну мєр і признався. Який свинар, такий і свинюшник. Місто у свій час, якимось незбагненним чином, вибрало його, щоб Місто було красивим, а воно виявилось свинарем. Але ж свинар просто не може, в силу свого походження, створити красиве.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #31 Чудово 16.04.2018 19:43
Цитую Правда:
Такого количества мусора в городе не было никогда. Таких паршивых дорог и запущенных улиц, то же! Учитывая, что сейчас денег в городском бюджете раза в 4 больше, чем при прошлой власти, и срани в 4 раза больше... пусть нынешняя власть, сама себе даст характеристику.

Це правда. За Одарича бюджет був менший, а иісто прибірали. А зараз не прибірають взагалі, одні лише порожні мерські балачки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #30 блазень 16.04.2018 18:07
Дайте зарплату як собі і буде людського ресурсу більш чим треба. А так самі метлу в руки і вперед...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #29 ТУ 16.04.2018 18:07
Цитую АНТ:
ВСЕ ТО ДРІБНИЦІ.ГОЛОВНЕ,ЩОБ ТОЛЯ ЗІ СВОЄЮ СВИТОЮ ОТРИМАЛИ ПО 400% ПРЕМІЇ З БЮДЖЕТУ МІСТА.

Найкращий мер повинен і отримувати найкращу зарплатню. Тим паче після встановленого рекорду України по ремонту доріг Черкасс. Ото катайтеся з вітерцем і памятайте.
Міхеіл Саакашвіві у прямому ефері на «NEWSONE» зазначив, що знаходиться поряд із найкращими міськими головами України, зокрема, із міським головою міста Черкас Анатолієм Бондаренком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #28 Мерскі руки загребущі 16.04.2018 17:37
Цитую Граблі у руки-і пошуршав!:
Цитую Михаил:
Так, є за що критикувати мера, але не він засмічує лісопосадки, берег Дніпра, пустирі, місця біля гаражів, садових кооперативів. Там дійсно були жахи, сам прибирав декілька разів.

Та його діло маленьке - прибирать мовчки!!! Ти ще скажи, що лисенький не повинен займатися каналізацією тільки тому, що все місто туди "по великому-маленькому" ходить? Він що - справді думав, що його царем обрали, просто щоб зарплату отримував і 400 відсотків преміальних за те, що "перетрудився"?!!

, а очі завидющі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #27 Верник 16.04.2018 17:00
Цитую Михаил:
Так, є за що критикувати мера, але не він засмічує лісопосадки, берег Дніпра, пустирі, місця біля гаражів, садових кооперативів. Там дійсно були жахи, сам прибирав декілька разів.

ви праві, і те і те неподобство, але ми зараз про чистоту міста говоримо а не про самосвідомість нашого бидла, яка зашкалює.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #26 ХМ 16.04.2018 16:58
Цитую Я черкащанин:
Цитую Любов Майборода:
Правий і міський голова, і Танюк, і Мельник. Грошей на департамент виділяється недостатньо і використовуютьс я вони не завжди якісно. В чому причина? ПОПУЛІЗМ!! Коли замість прибирання вулиць депутати, в тому числі і батьківщинівці, голосують за Льодові палаці, веслувальні станції, країни баскетболії і т. д. і т. п. :-x

Дивний "популізм". Замість того, щоб робити те, що справді людям потрібне і що вони оцінять, вкидати кошти в дороговартісні проекти, потрібні тільки багатим.

там в умі тримають скільки слямзити можна, бо робити все будуить підконтрольні фірми або за відкати, а уборка вулиць це прямі обовязки ЧЕЛУАШа за які вж езаплачено і там багато не стириш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #25 Граблі у руки-і пошуршав! 16.04.2018 16:27
Цитую Михаил:
Так, є за що критикувати мера, але не він засмічує лісопосадки, берег Дніпра, пустирі, місця біля гаражів, садових кооперативів. Там дійсно були жахи, сам прибирав декілька разів.

Та його діло маленьке - прибирать мовчки!!! Ти ще скажи, що лисенький не повинен займатися каналізацією тільки тому, що все місто туди "по великому-маленькому" ходить? Він що - справді думав, що його царем обрали, просто щоб зарплату отримував і 400 відсотків преміальних за те, що "перетрудився"?!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #24 Михаил 16.04.2018 16:05
Так, є за що критикувати мера, але не він засмічує лісопосадки, берег Дніпра, пустирі, місця біля гаражів, садових кооперативів. Там дійсно були жахи, сам прибирав декілька разів.