реклама

реклама

dsc4120a На сьогоднішній ранковій нараді міського голови директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган наголосила, що Черкаси – єдине місто, де немає концепції паркування транспорту.

Про це інформує vikka.ua.

За словами пані Джуган, це дозволить збільшити надходження до міського бюджету.

Невдовзі департамент архітектури та містобудування має підготувати відповідний проект рішення і визначити місця для паркування, а департамент ЖКК має розробити концепцію паркування транспорту.

реклама

Коментарі  

 
+1 #16 Чудово 16.04.2018 19:46
Платне паркування в Черкасах можливе лише за однієї умови: якщо влада виділить землю і побудує на ній сучасний багатоповерхови й платний паркінг.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Паркшериф 16.04.2018 18:30
А чё? Парковка по мобильнику - очень удобно. Зарегился на сайте, послал смс-ку и гуляй дальше. Никаких парковщиков, никаких бомажок. Исключая квитанции о штрафе в герметичной упаковке под дворником, за неоплаченную парковку. А пара паркшерифов, покроет город, как Тулуб нэтэлів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Кот - Ток 16.04.2018 16:22
землі загального користування населених пунктів (майдани, вулиці, проїзди, шляхи, набережні, пляжі, парки, сквери, бульвари, кладовища, місця знешкодження та утилізації відходів тощо), так саме як і землі під залізницями, автомобільними дорогами, об'єктами повітряного і трубопровідного транспорту належать до комунальної власності (ст. 83 Зем. Кодексу),отже мешканці міста фактично є співвласниками цих земель, а Джуган пропонує встановити плату з власників за користування їх же власністю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #13 Fox 16.04.2018 16:12
Цитую Досить висоток!:
На Митниці замість "афганської" автостоянки "батьківщинівиць " Мушіяка за зговором з однопартєйцем Залізякою поставив примітивний будинок-висотку. Схоже витворяють з усіма стоянками-парковками у місті, які впадають їм у очі.
То за що повинні платити черкащани - за ті латки землі, які ви ще не заставили своїми ідіотськими забудовами?
ДЕ ХОЧА Б ОДИН НОВОЗБУДОВАНИЙ ДИТСАДОК ЧИ ПОЛІКЛІНІКА?! Куди котиться місто?!

все вірно сказав!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #12 Досить висоток! 16.04.2018 16:06
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #11 Михаил 16.04.2018 15:35
В Польщі біля супермаркетів парковка безкоштовна, якщо вона там є. Так мусить бути і у нас. А де у нас в місті ще є обладнані парковки? Облаштуйте з розміткою, касовими апаратами і беріть гроші. Я не проти. Тільки не віддавайте в приватні руки. А ще зробіть кармани для транспорту загального користування, а ви на місці карманів ставите МАФи, а то і висотки будуєте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Пральня 16.04.2018 15:19
Цитую риа:
Правильно. треба впорядковувати місто. Та й гроші громаді будуть незайвими!

Щоб було що відмити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #9 Черкасчанин 16.04.2018 14:37
Первые платные парковки предлагаю сделать возле горсовета,облсо вета,СБУ и МВД, а также прокуратуры.Да.Про налоговую забыл....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 нарід 16.04.2018 14:14
Цитую Черкащанин:
Поки в місті керує всяка джугань - не бачити Черкасам нічого хорошого.


поки отаке чудо буде вважати себе черкащанином ,у нас місто не зазнає змін на краще
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Черкащанин 16.04.2018 13:06
Поки в місті керує всяка джугань - не бачити Черкасам нічого хорошого.