реклама
Черкаськаий обласний центр занятості
реклама

Не дивуйтесь, натрапивши в Інтернеті на зображення українського паспорта на ім’я Тарасової Гори Сальвадорівни, народженої 25 травня 2002 року. Влучне жартівливе зображення присвячене 16-річчю одному з найпопулярніших мотофестивалів країни, заснованому Ашотом Арушановим («Сальвадором») – «Тарасовій Горі», що з року в рік проходить на Черкащині. До свого фестивалю байкери ставляться, як до живої істоти й друга – а як відомо, саме у віці 16 років в Україні отримують паспорт…

Засновник мотофестивалю "Тарасова гора" Ашот Арушанов ("Сальвадор")

Про це пише "Козацький край".

27654904_1414778871960810_705946839728650502_n

Цього року «Тарасова Гора» проходитиме з 31 травня по 3 червня. Основне місце базування – база «Світанок», у якому вже зараз усі місця викуплено. Учасники мотофесту починають резервувати місця у сусідніх  готелі «Перлина» та на базах «Дубки», «Лісова хатинка», «Ковчег», «Три ведмеді», «Темп», «Динамо» і «Богдана Хмельницького» – як завжди, з усіх куточків України зберуться тисячі патріотично налаштованих байкарів.

Детальну програму майбутнього фестивалю буде оприлюднено дещо пізніше, наразі ж його організатори нагадують про те, що їхня сторінка у російській соцмережі «ВКонтакте» не використовується від часу заборони цього ресурсу в Україні. І попереджають, що сторінку «Тарасової Гори» нахабно викрадено росіянами – на базу з готовими на той час 9 тисячами користувачів мережі «присів» тип з Москви, який тепер веде там «Блог кріптоінвєстора».

Організатори мотофестивалю «Тарасова Гора» звернулися до своїх прихильників з наступними словами: «Друзі, відтоді, як ВКонтакте офіційно заборонений в Україні – ми не займаємось нашою групою “Мотофестиваль “Тарасова Гора” в цій мережі. А нещодавно виявилось, що вона вже і не наша, і не група, а “Блог криптоинвестора” з Москви. Ми не хочемо далі розбіратися, як це сталося і повертати її – просто просимо вибачення перед нашими підписниками, що вони попали в групу до шахраїв. Хто ще має доступ до ВК і є в нашій колишній групі – будемо раді, якщо ви відпишетеся від неї! Дякуємо за розуміння!»

380C2218-EED1-45CD-AC9B-EC55393F373A_cx0_cy7_cw0_w1023_r1_s

У байкeрів та друзів мотофестивалю це звернення викликало досить бурхливу реакцію.

«Якшо фсб-шники відібрали ВК у його розробника, то чого дивуватися, що відбирають групу? А ви молодці, що повідомили – тепер менше народу буде користуватися цією невдалою пародією на Фейсбук», – дякує Taras Roik

«Ого! Ниче се! Ну и пофиг, давно забил на ВК», – написав Yuri DeepSky.

«Я еще до закрытия свой аккаунт грохнул в КГБешном ВК», – порадів своїй завбачливості Сергей Блинов.

«Я еще за три месяца до официального закрытия перестал пользоваться ВК. И ничуть не жалею», – підтримав його Андрей Орловский.

Разом з тим, користувачі, які вчасно не видалили свої акаунти, заявляють, що російська соцмережа банально привласнила їхні сторінки, заблокувавши їх – очевидно, щоб імітувати хоч якось “припинення” блискавичного розвалу мережі на території України.

«І мою сторінку у ВК зламали. Роботу з неї пропонували з високою зарплатнею», – поскаржилася на сусідську мережу Svetik Efremova і уточнила:  це сталося після того, як вона перестала  користуватися ВК після заборони, але не видалила акаунт.

«Меня вообще заблокировали. Хотел удалиться, а не дали, уроды», – розповів Anton Bereka.

«Тоже заблокировали. Этому уроду нужна имитация аудитории», – констатує “братське” ставлення сусідів до прав українців Єгор Каратов.

реклама

Коментарі  

 
+4 #5 Було б про кого говорить 16.04.2018 16:35
Росія примітивна абсолютно в усьому. Тільки матрьошки їм деколи китайці гарні роблять)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Готовься к 5 мая! 16.04.2018 13:36
Сьогодні в рашці почали блокування месенджера Telegram - козломорді зовсім з глузду з'їхали. На черзі - Facebook. Так що сидітимуть і далі тільки на отстойному "контактнику", а з нормального Інета скоро перескочать на "Чебурашку".
Хоча не зрозуміло, навіщо взагалі всі їхні висмикування?
Все рівно космос, усі супутники і вся Інтернет-мережа під контролем США - коли захочуть, тоді і перекриють рашці краника ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Реаліст 16.04.2018 12:48
Госдупа РФ вже заявила, що буде комуніздить усі технології і без дозволу робити ржачні імітації західних автомобілів, комп'ютерів, телефонів і т.д. Ібо їх, ущербних, санкції "абідєлі, відітєшлі".
То що їм якусь сторінку фестивалю вкрасти? Тим більше - для майнінгу криптовалюти. Бо євро і американських баксів дуже хочеться, а гнилі рашко-рублі вже повністю знецінилися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Не шевели их-не завоняет 16.04.2018 12:26
Вообще не представляю, что можно было делать на таких дерьм.овых сайтах, как "Вкакакте" и "Одноглазники" :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 Ох і сасєдушкі у нас! 16.04.2018 12:08
Хасапи як щось не вкрадуть - не проживуть :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама