реклама
Черкаськаий обласний центр занятості
реклама

Золотоніською місцевою прокуратурою в ході реалізації повноважень, наданих ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», встановлено, що рішенням однієї із сільських рад Чорнобаївського району надано в довгострокову оренду СТОВ земельну ділянку комунальної власності площею 2, 2821 га для ведення товарного сільського виробництва без виготовлення технічної документації.

1460352292_zavantazhennya На підставі вказаного рішення укладено договір оренди спірної земельної ділянки з порушення земельного законодавства.

Порушення земельного законодавства полягає в тому, що сільською радою надано в оренду вищевказану земельну ділянку в порушення ст. 133, 134 Земельного кодексу, тобто без проведення земельних торгів на право оренди земельної ділянки.

А тому, з метою поновлення порушених інтересів держави Золотоніська місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання недійсним договору оренди та повернення земельної ділянки.

Даний позов розглянуто і сторонами добровільно розірвано договір та повернуто земельну ділянку вартістю майже 100 тис. грн.

Про це повідомляє Золотоніська місцева прокуратура.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама