реклама

реклама

Відомий казкар з Умані Сашко Лірник придумав, як тепер назбирати кошти на новий музичний інструмент, адже у нього сьогодні вкрали ліру.

1

«Колись Шевченка викупили з кріпацтва за допомогою української громади. Зараз у мене теж проблема,яку може допомогти вирішити громада. У мене вкрали ліру. Треба замовляти нову. Коштує вона дуже дорого. Друзяки! Прошу вас організувати мені кілька платних виступів в школах,чи ще де. От я і зароблю собі на нову ліру. Так буде правильно. Видно настав час змінюватись. Прошу написати мені і поширити», – зазначив Сашко Лірник.

Він зауважив, що просто просити скинутися на картку не хоче.

«Хочу заробити саме виступами.Ліра- це така штука,що повинна мати душу», – зазначив казкар.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #12 Как же ты надоел! 20.04.2018 09:30
Цитую Уманский Еврей:
Видно что большинство не нравиться зарабатывать честным трудом. Ещё раз скажу, что брать день со школьников не этично как минимум.

Ты просто чрезмерно тупой - говорить с тобой нет смысла. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Уманский Еврей 20.04.2018 02:33
Видно что большинство не нравиться зарабатывать честным трудом. Ещё раз скажу, что брать день со школьников не этично как минимум.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Що з них, окрім аналізів 19.04.2018 15:08
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Антистец:
Между украли и пропили граница в степени размытия.

Да ты философ ватан. :-)

А у сєвєрних олєнє... сосєдєй - вся їхня "філософія" через водяру і випивку прописана. У запорєбрікових навіть приказка улюблена: "Бєз ста грамм - нє разабрацца" :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 СОЛДАТ 19.04.2018 14:42
Цитую Антистец:
Между украли и пропили граница в степени размытия.

Да ты философ ватан. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Констатую факт 19.04.2018 13:47
А скільки радості у блохастих ватників - від того, що у знаменитої дюдини щось украли! :-x
Різниця між ним і вами, гнидота - у тому, що Лірник і далі писатиме чудові твори, за якими зніматимуть фільми і ставитимуть спектаклі, а ви - як були, так і залишитеся шваллю, яку випадково занесло в Україну, де ви так і не переросли "рівень" третьосортних кнопкодавів клавіатури. "Абідно вєдь", правда? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 Антистец 19.04.2018 13:28
Между украли и пропили граница в степени размытия.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #6 Регіональна Тальнівщина 19.04.2018 12:28
Бєня грошей дасть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Реаліст 19.04.2018 11:28
Цитую Уманский Еврей:
А как можно со школьников брать деньги? А может на работу устроишься?

А ти звик, що як при совку в школі "нужно гєгулягно нємножечко дєнєг бгать с школьніков"? ;-) Тобі невтямки, що виступи відомого казкаря для дітлахів з радістю організовують меценати - дорослі дяді й тьоті?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #4 Шугик Лiненгард 19.04.2018 08:44
написати листа родинi у Росiю та попрохати грошей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #3 Уманский Еврей 19.04.2018 02:03
А как можно со школьников брать деньги? А может на работу устроишься?