реклама

реклама

Черкащанка Ольга Швец зареєструвала на сайті ЧМР електронну петицію "Про повернення звірів на батьківщину та ліквідацію тюрми". Про це пише "Про все".

9b63b673c0ea9dc14fae0eeaa0827a87

У петиції черкащанка пропонує прийняти рішення Черкаської міської ради про ліквідацію зоопарку та "повернути всіх звірів у місця їх природного проживання (ліс, тайга, саванна і т.д)".

Також Ольга пропонує "провести демонтаж тимчасових і капітальних споруд на території колишньої тюрми для звірів, привести територію у належний стан відповідно до Правил благоустрою та змінити цільове призначення земельної ділянки під землі сільськогосподарського призначення".

Без-имени-1-1-500x250

Петиція була подана 16 квітня. Станом на ранок 19 квітня вона не зібрала жодного голосу.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Изя 21.04.2018 22:03
Её просто просили сказать....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 нардеп 21.04.2018 06:53
За таку петицію її треба саму в зоопарк закрити до лева
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 Валентина 20.04.2018 12:13
Мова в петиції йде не про звірів, а тим більше про їх долю. Саме головне в цій петиції: "змінити цільове призначення земельної ділянки під землі сільськогоспода рського призначення". Де б ще УРВАТИ шмат землі, от зоопарк і ВПАВ в око... Коли вже понажираються?????!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Ірина 20.04.2018 09:59
А через деякий час прийдуть такі, як вона на полювання і тваринки не має...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #9 студент 19.04.2018 18:40
Лучше заборонити ольгу швец!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #8 Петро 19.04.2018 17:51
Вона хоче на місті зоопарку звести котеджне містечко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 Jimmy 19.04.2018 17:21
Очень сомневаюсь что животные выживут на свободе..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Черкасчанин 19.04.2018 15:47
Весеннее обострение на марше.Одной зоопарк мешает,свобода гей-парады боиться.И такие недообследованн ые руководят городом. Пичалька...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #5 батько 19.04.2018 15:12
Генделики та інше зло поприбірайте, а зоопарк портібен. Хоть одне з небагатьох місць, куди можна з дітьми вийти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #4 Жорстко гОнить... 19.04.2018 14:58
Далекі предки цієї Ольги Швець теж колись із пальми на пальму перескакували, ганялися за козами і від левів тікали. То може, цю колишню депутатку міськради, яка вирішила про себе нагадати, теж "звільнити з тюрми" міської квартири і відправить мишей ловить у джунглях або саванні? :-*
Як вона собі уявляє - скільки проживе у лісі серед хижаків вона сама чи якась косуля або лань, яка народилась і виросла в зоопарку?
P.S. А тим часом у петиції вже є "цілих" 5 підписантів.