реклама

реклама

Директор КП «Черкаська служба чистоти» Віра Іщенко написала заяву на звільнення із посади.

31117977_2074103542847018_6606099764353433823_n

Про це виданню «Інфоміст» стало відомо із власних джерел в міськраді.

Заяву за відсутності міського голови уже підписав його заступник Ігор Волошин. Останній робочий день пані Віри – 27 квітня.

Таким чином, пані Іщенко перебувала на посаді лише два місяці. Контракт було укладено з нею на рік.

Нагадаємо, 10 квітня виконком затвердив склад комісії, що має перевірити діяльність «Черкаської служби чистоти». Після зими Черкаси тонуть у смітті, на що регулярно скаржаться місцеві жителі. Пані Іщенко неодноразово обіцяла усунути проблему, проте цього так і не зробила.

Фото Ярослава Лаврова

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-4 #8 Астролог 25.04.2018 15:46
Добре завжди там, де нас не має...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Залізний Фелікс. 25.04.2018 13:47
Абсолютно помірковане і виважене рішення. Тільки розум десь був відсутнім в період погодження на високу посаду. Напевне Каструля , як завжди ,-обдурив ,обіцяючи допомогу. Хоча, як показує реальність,- допомагати потрібно Каструлі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 Черкащанин 25.04.2018 11:43
Цитую Fox:
мабуть набридло г...но після всіх прибирати...

Нє, *ля, а ти думав, що в Службі чистоти директор має зарплату отримувать за те, що квіточки нюхає?!
Хай ще грьобаний туріст з Китаю приїде та розкаже, за який *** він шалену зарплату з потрійними преміями отримує, Скрудж, М(а)кДак самодіяльний!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Вона все винна? 25.04.2018 11:31
Знайшли "стрілочницю"? А той "китаєць" Ка-Стрю Лінь, який бабки намив, роздаючи договори халявщикам, що повинні вивозить сміття - коли подасть у відставку?!! Чи це вже "свободівська команда" намутила?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 1 25.04.2018 11:25
А Бондаренко и компания????УЖЕ ПОРА!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #3 Fox 25.04.2018 11:06
мабуть набридло г...но після всіх прибирати...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Та да 25.04.2018 11:00
наробила од Різдва до колядки:)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #1 Макс 25.04.2018 10:38
Це і є результат мудрого керівництва Лисянської Кастрюлі. Місто в смітті по самі вуха, а мер поїхав на майовку в Китай на шопінг. Мабуть думає, Черкащани самі якось з мусором розгребуться