реклама

реклама

Колишній міський голова Черкас Сергій Одарич висловився у «Фейсбуці» з приводу ситуації з вивозом сміття в Черкасах.
31117977_2074103542847018_6606099764353433823_n

«Мене просто дратує повна імпотенція міського голови і його виконкому, – пише екс-мер. – То їм треба автомобілі купувати, то контейнери... Купуйте, що хочете. Розробляйте стратегічні плани хоч роками. Але зараз візьміть і за тиждень вичистіть місто!!!

Ви всі зранку до вечора сидите в ФБ. Достатньо лише на 30 секунд вилізти з соцмереж і ввести пошуковий запит «вивозимо ТПВ». Відразу отримуєте пропозиції як по вивезенню відходів, так і по оренді автомобілів чи контейнерів. Орендуйте два авто на тиждень – і місто стане чистим. Невже це так складно???!!!» – дивується Сергій Одарич.

Він також публікує «першу ж пропозицію», яку отримав на свій запит в Інтернеті.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що директор КП «Черкаська служба чистоти» Віра Іщенко написала заяву на звільнення із посади.

Фото Ярослава Лаврова

реклама

Коментарі  

 
+3 #19 Світлана 26.04.2018 11:11
Цитую Микола:
Цитую Черкащанин:
Одарич - фуфлижник, бо сам колись забив на місто. Але ж далеко не так наплював на нього, як Бонд і його банда.
А з "діагнозом", поставленим нинішньому "меру" і його бригаді - Одар взагалі красавчик. Таке відчуття, що в ньому пропав професійний лікар-уролог :lol: :lol: :lol:

Фуфлижники - обирають фуфлижника, а імпотенти - імпотента )))Коли ж черкащани прийдуть до памяті і оберуть - припамятного)))

Напевне ніколи. Моя свекруха розказує, що бондаренко дуже багато робить в місті. І ніякі тикання мордою в сміття, розбиті дороги, МАФи на неї не діють. Все більше приходимо з чоловіком до висновку, що потрібно заборонити після певного віку голосувати. Сидячи на лавках с сусідками їх все влаштовує. А про майбутнє дітей, онуків радянська влада їх думати не навчила.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #18 вова 26.04.2018 10:27
При толі місто невпинно перетворюється в Лисянку 2 :oops: :oops: :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 стабилизец 26.04.2018 09:00
ога, работы непочатый край. деревья не пиляюцца, майданчики не продаюцца... все мэры как на подбор вредители. еще бы олийнык с замечаниями вылез. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Олександр Лут 25.04.2018 19:36
великий господарник знайшовся.нехай пригадає про свої "пілотні відкати" по пакетам для сміття на платній основі для мешканців Дахнівки які коли тільки брали в руки вони і розвалювалися!( сміття можна було вже і не класти). ходили розмови що це його мати виробляла пакети а він нас дурачив своїми "ноу-хау" :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #15 Узі 25.04.2018 16:34
Цитую Орест:
Набрав безробітних свободівських с*икунів у виконком. "Ювілейний парк" під керивництвом свободівців перетворився у конюшню перетворився - сміття, розбиті тротуари, купи обрізаних та невивезених гілок.(відповідальний директор КП "Дирекція парків" Володимир Стойко). При такому бардаці у мера та заступників зарплата 60 тисяч в місяць. :-x Хіба не Пісец?? До речі, де "колесо огляду", за яке в минулому році проплачено 8 мільйонів?

Свобода - вершина безмозглості і могильщик міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #14 Юлия 25.04.2018 15:22
Кадрові питання в мера вирішуються дуже просто. Береш сумку з грішма. Заходиш , та виходиш при посаді. Приклад: головлікар пологового будунку котрий є ганьбою міста та котрого мер багато разів обіцяв звільнити прайює й досі. Мало того мер підписав з ним контракт ще на 3 роки. Виникає питання, а що сталося? Чи головний змінвсяЮ чи мєр помінявся? Гроші. Все вирішують гроші. Так само й з дорогами, так із сміттям, так з кадрами, так з МАФами, тощо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #13 Тол-Лис-Бон 25.04.2018 15:04
В Китаї я, досвід переймаю, цікавлюсь по чому метал і сміття. Прилетю поприбираємо)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+39 #12 Макс 25.04.2018 15:01
Одарич не подарунок, але мова про мусор та "Лисянське залізне чудо".Ми Черкащани за рахунок наших податків платимо Кастрюлі 60000грн.на місяць, а він укатив якогось біса в Китай замість того щоб прибрати місто перед вихідними. Я розумію що після 1 травня Черкаси заваляться сміттям по самі вуха, але ж то другорядне зато у Толіка буде новий китайський айфон.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Уролог 25.04.2018 14:59
Хм... Діагноз поставити комусь найлегше... А от признати, що і сам був таким...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #10 Савр 25.04.2018 14:55
Два зла,одне більше,друге менше,але зло для Черкас!