реклама
Програма навчання депутатів

Відтепер жителі Ліплявської ОТГ зможуть спокійно ходити у темний час доби, бо чотири вулиці населеного пункту забезпечили сучасним вуличним освітленням. Нові ліхтарі загорілися на вулицях: Центральна, Молодіжна, Смолякова та Л. Українки. Про це повідомляє «live.ck.ua».

31773206_1945735745737814_781897116904587264_n

Щоб освітити вулиці попіклувались всі: і жителі, і керівництво ОТГ, і народний депутат від 197 виборчого округу, до якого входить Канівщина, Владислав Голуб.

Першими освітили вулиці Молодіжна, Смолякова та Л. Українки, але без освітлення залишалась частина вулиці Центральної. Тому жителі звернулись за підтримкою до народного депутата, тож тепер 10 нових ліхтарів загорілись і на Центральній вулиці.

«Були освітлені три вулиці, але не вистачало коштів на освітлення частини Центральної вулиці, тому ми віднайшли можливості і допомогли облаштувати освітлення і на ній», – розповіла помічник народного депутата Олена Радченко.

Спільна робота, залучення коштів у складчину дозволили вирішити ще одне важливе питання для розвитку і комфорту громади. Бо найголовніше, коли завдяки зусиллям кожного, досягають вагомого результату, переконані усі, хто долучився до цієї роботи.

реклама

Коментарі  

 
+1 #1 Фогель 03.05.2018 06:12
Піар шнобеля. Хай надрукують рахунки що перевів.Все зроблено за кошти отг.курочка кудахтає, коли знесення яйце, а вважає, що знесла земну кулю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама