реклама

реклама

В зв’язку з проведенням загальноміського свята-вітання чемпіонів 27-го чемпіонату України з баскетболу, команди "Черкаські Мавпи", рух транспортних засобів бульваром Шевченка, від вулиці Лазарева до Байди-Вишневецького, заборонено з 17.30 до 19 години. Про це повідомляє Патрульна поліція Черкаської області.
31749525_1686083528136383_7095456934165217280_n

реклама

Коментарі  

 
0 #8 Кот - Ток 03.05.2018 16:48
Цитую Оксана:
Цитую Кот - Ток:
учасників АТО так не вітали.... Ось виявляється хто справжні герої України - мавпи.

А популяризация спорта и здорового образа жизни для вас пустой звук? Или вам больше нравятся детишки под ТРЦ "Любава", с кот. даже наша "доблестная" полиция ничего не может сделать?

Тяжко спілкуватися на вашій москальській мові кОкса на. Забороною руху на центральній вулиці з 17-ї до 19-ї спорт не популяризують, навпаки це викликає тільки незадоволення бо створює незручності для більшості мешканців міста. Дітлахи під "Любавою" це відображення нашого суспільства, потребл..ского відношення до них, як кажуть шо посіяли те й поженайте, а кишенькова команда олігарха заради якої наплювати на пересічних громодян чергове тому підтвердження.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Skepitik 03.05.2018 13:55
А якийсь призовий фонд був? Чи грали на патріотизмі? Ще й так оперативно всі заходи узгодили!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Оксана 03.05.2018 13:54
Цитую Кот - Ток:
учасників АТО так не вітали.... Ось виявляється хто справжні герої України - мавпи.

А популяризация спорта и здорового образа жизни для вас пустой звук? Или вам больше нравятся детишки под ТРЦ "Любава", с кот. даже наша "доблестная" полиция ничего не может сделать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Кот - Ток 03.05.2018 13:19
учасників АТО так не вітали.... Ось виявляється хто справжні герої України - мавпи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Щука 03.05.2018 13:18
Мавпи є мавпи! Все як у людей, тільки розуму немає. Це маркетологи таке придумали, щоб людей побільше зібрати, які будуть вимушені з роботи йти пішки через площу. їх не цікавить думка містян, і як ці мавпи вплавають на достаток пересічного черкасьця. Пилим бюджет і ставим тренером мавпу. Потрібно ж якось назву команди пояснювати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 З ЮЗР 03.05.2018 11:55
Щоб пів Черкас доїхали після роботи додому "вчасно". Треба організаторам обов'язково за це премію виписати.. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2 Містянин 03.05.2018 11:38
Якраз люди будуть повертатися з роботи... "Мудрі" рішення, нічого не скажеш!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #1 ВАЛЕРІЙ 03.05.2018 10:41
ВИ Б МУСОР ЗАБРАЛИ З б.ШЕВЧЕНКА-ПОЗОРИЩЕ!!!