реклама

реклама

«Черкаський Дніпро» виставив всіх своїх гравців на трансфер. На офіційному сайті клубу опублікований список, у якому вказані імена і коротке досьє 24-х гравців команди. Клуб готується до вильоту з Першої ліги і повного переформатування складу.

f821f9ac47aff7717f2beec73fdb1442

Про це інформує «Х-Sport».

Видання нагадує, що на засіданні представників клубу було ухвалено рішення про переведення «Черкаського Дніпра» в Білозір'я, проведення перереєстрації клубу і ліквідацію юридичних осіб.

На даний момент «Черкаський Дніпро» йде в «зоні вильоту», маючи в своєму активі 28 очок. Команда ще має шанси зберегти прописку в Першій лізі.

Фото: ФК Черкаський Дніпро

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 Регіональна Тальнівщина 07.05.2018 10:10
Цитую ЮЗР:
А галимый ''Мер'' чем этой команде помог? Только пиарится тот чупа-чупс


для цього є фонди допомоги неповноцінним
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Черкасчанин 07.05.2018 10:03
Цитую Ченчик:
Чому Свобода не скаже і тут свого слова?

А оно ей надо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Совпадєніє? 07.05.2018 09:58
Черкаський футбол, почесний президент якого - Толя Бондаренко, склеїв ласти одночасно з тим, як Одаричеві баскетболісти стали чемпіонами України.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Регіональна Тальнівщина 07.05.2018 09:50
Дороги спочатку зробіть, а потім футболом займайтеся. В нас все навпаки - замість того щоб відновлювати інфраструктуру - як підказує здоровий глузд, вкидують бабло в самі непотрібні реі - як то футбол, баскетбол і т.д. А особливо одарьонні - ще й в хокей (видно в когось сильна ностальгія за Поребриком)

І взагалі, вірменському місту потрібні тільки два види спорту - дзюдо і боротьба
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 До раю на чужому горбу 07.05.2018 09:47
Цитую Ченчик:
Чому Свобода не скаже і тут свого слова?

Коли "Дніпро" фінансувався Лашкулами і займав призові місця у першій трійці, то на кожен матч урочисто завітав пан Бондаренко, був навіть Почесним президентом клубу. А от коли треба щось робити, шукати спонсорів, щоб клуб не зник, то його й слід розвіявся. Зараз він вже рветься у почесні президенти "Черкаських мавп", бо вони чемпіони України. Хоча стадіон для баскетболістів будувати відмовляється.
Мовчить і почесний фанат і Айдарівець - нардеп Петренко, який на фанатських лозунгах "Черкаського Дніпра" проліз до Верховної Ради.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 ВБОЛІВАЛЬНИК 07.05.2018 08:39
Да. Володимир Григорович, уграв ти команду і футбол на Черкащині! Займався б своїми яхтами... Хто тепер в твої Білазери поїде дивитись твій сільський футбол?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 ЮЗР 07.05.2018 08:12
А галимый ''Мер'' чем этой команде помог? Только пиарится тот чупа-чупс
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Ченчик 06.05.2018 22:15
Чому Свобода не скаже і тут свого слова?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #1 Ірина 06.05.2018 21:29
Сумно і прикро(((