реклама

реклама

Черкаський окружний адміністративний суд 5 травня задовольнив заяву депутатів Черкаської міськради Максима Скорика, Тетяни Чорнобіль, Альони Цегвінцевої про зупинення рішення Черкаської міської виборчої комісії щодо припинення їхніх повноважень.

Ухвалу окружного адміністративного суду публікує сайт Черкаської міськради.

Міськвиборчкому заборонено ухвалювати рішення щодо визнання обраними на «звільнені» посади нових депутатів.

1_1130

2_167

3_124

4_97

реклама

Коментарі  

 
-5 #16 відкликати депутатів 07.05.2018 16:50
Нехай суд поцікавиться як на Темпі Згіблов заставляв людей підписуватись під отим "відкликом депутатів". Це ганьба! Цій компашкі треба більше голосів, щоб приймати з*****ні рішення в міськраді. Бродський керує, а тут всі стеляться. Ці ба...дюки ніяк не хотять покинути Черкаси. На жаль. А зборище зробили на Темпі таке, що гидко. Нікого не пропускали на територію і робили своє чорне діло. Фу. І головне, що ніхто нічого не може зробити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Діма не прощає 07.05.2018 12:12
[quote name="Молодцы"]Ай вставили пыжа Дмитрику и всей его команде!!!


Кілька місяців тому (активіст Національного корпусу, – ред.) Паша Мосійчук на засіданні виконавчого комітету презентував транспортну реформу. Не тому що Павло суперпрофесіона л, а виключно тому, що це гаряча і актуальна тема, і місто горить від постійних транспортних колапсів.http://procherk.info/direct/287-kuharchuk/62762-kuharchuk-sabotazh-transportnoyi-reformi
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Кухарчука взули і місто 07.05.2018 12:09
Цитую Молодцы:
Ай вставили пыжа Радику и всей его команде!!!

А новые депутаты бухали за назначение, теперь будут бухать с горя.

Кухарчук: Саботаж транспортної реформи Танюк, Москаленко, Кучер й інші відверто саботують процес. Перед тим, як його починати, я запитав у Анатолія Бондаренка, чи є на це політична воля? Він запевнив, що є.http://procherk.info/direct/287-kuharchuk/62762-kuharchuk-sabotazh-transportnoyi-reformi
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #13 Руся 07.05.2018 11:55
Як же гарно було при Сереже Олєговичу. Всі свої, бюджет дерибанився злагоджено та по-тихому, всі стали багатими та з землями. А тепер взяли та відлучили від бюджетної груді- з партії вон, з дєпутатстватеж.
Не скоро вгомониться банда Бродського. Грабувати місто 10 років а тут урвалося.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Вони на сплять 07.05.2018 11:24
Цитую Кого покривають депутати:
Шарафутдінов Еркін. 03.05.2018 22:53
Бач ,наче діло зрушилось. То може скоро дійде діло до владців, які видали дозволи на забудову прибережних зон Дніпра,Росі. Їдеш на човні, а вони прям над водою стоять, берег відгороджений ,типу приватна власність.пряме порушення закону. Прокуратура спить?

Ні вони не сплять, разом бухають з суддями?Це ж надо вийти н ароботу в суботу? Скільки депіки відвалили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Молодцы 07.05.2018 10:55
Ай вставили пыжа Радику и всей его команде!!!

А новые депутаты бухали за назначение, теперь будут бухать с горя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Якщо народ хоче? 07.05.2018 10:21
Цитую ТРК:
Тепер почнеться "карусель"... суди... пересуди... апеляції... Так до нових виборів і дотянеться.

Якщо народ хоче , щоб його грабували ТО ТАК і БУДЕ.В садіку тепер більше буде поборів , щоб остаться чесними та демократичними.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 не все взяли депутати 07.05.2018 10:18
заборону раді приймати будь-які рішення щодо депутатів і їхніх
родичів, укладати угоди про продаж, оренду майна громади, про
продаж робіт, послуг, товарів за бюджетні кошти із підприємствами,
що засновані депутатами чи їхніми родичами;
• обмеження включення до виконкому службовців ради у кількості не
більше 10%;
• обов’язкове проведення громадських слухань при отриманні містом
кредитів чи укладення угод на значні суми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Байдужість громади 07.05.2018 10:17
Отже, що потрібно зробити?
Ключовими документами в описаних вище питаннях, є Статут територіальної
громади і Регламент місцевої ради.
Статут територіальної громади і Регламент ради мають передбачати:
• простий і зрозумілий порядок проведення громадських слухань,
зборів громадян, внесення місцевої ініціативи, петиції;
• наявність обов’язкової процедури прямого щорічного звітування
міського голови, його заступників, керівників виконавчих органів,
комунальних підприємств і установ, голів постійних комісій, депутатів;
• відкритість засідань ради, постійних комісій, виконавчого комітету;
• оприлюднення проектів рішень, прийнятих рішень та результатів
голосування і протоколів засідань ради та її органів;
• заборону депутатам і їхнім родичам суміщати свій статус із роботою в
раді, комунальних установах і підприємствах;
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Байдужість громади 07.05.2018 10:15
Як бачимо, руйнування системи конкретних гілок влади, в існуванні та
належній роботі яких зацікавлена громада, відбувається за кошти і ресурси
самої ж громади (роздавання посад, громадського майна, грошей тощо).
Описані ситуації є, як правило, очевидними. Їх доволі легко виявити.
Нахабність таких схем зумовлена, передусім, байдужістю громадян, їхньою
низькою політичною освітою, зневірою, залишками патерналіської психології
радянської доби.
Якщо для активізації громади та політичного просвітництва потрібен час,
то для нормативного запровадження простих механізмів, що сприятимуть
конкурентному функціонуванню гілок місцевої влади потрібно лише вольове
рішення депутатів місцевої ради. У подальшому має бути контроль з боку
активістів і ЗМІ за виконанням місцевих законів організації влади.