реклама

реклама

Рішення про розподіл території обслуговування між середніми школами Черкас ухвалено щойно на засіданні виконкому Черкаської міської ради.

DSC_0528

Нагадаємо, відповідно до змін законодавства, передбачено, що першокласники ітимуть до школи, яка наближена до фактичного місця їх проживання. Записатися до іншої школи можна буде лише у разі, якщо там залишаться вільні місця.

З огляду на це, престижні школи Черкас прагнули мінімізувати свої зони обов’язкового обслуговування. Виконком пішов їм назустріч.

Як зазначалося під час засідання, нині батьки школярів, які хочуть направити дітей до певної школи, намагаються укладати договори оренди в будинках поблизу школи або навіть і купують там помешкання.

З першого вересня всі першокласники України навчатимуться за єдиною програмою. За словами директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Сергія Воронова, це стосується і шкіл, які були російськомовними. У тому числі і ЗОШ № 11 м. Черкаси.

реклама

Коментарі  

 
-2 #13 Занепокоєний 16.05.2018 10:04
Цитую lok:
Мене одного дивує, що в їхньому переліку частини вулиць взагалі немає?? Вже не всім навчання мабуть потрібне. Хтось взагалі без школи буде.

Там вказані межі територій. Все, що в межах, включено до відповідної школи. На карті це легко відобразити, провівши відповідні лінії за наданим описом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Ненсі 15.05.2018 23:32
Вулиця Кавказька взагалі у списку відсутня, як і прилеглі провулки. Чи нам нову школу побудують?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Просто 15.05.2018 21:28
Це шлях до корупції,і обмеження права вибору.Вже це проходили,насту паєм на тіж граблі.Цікаво чим юрдепартамент ЧМР займається?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Оксана 15.05.2018 21:16
Такое ощущение, что нынешняя власть делает все возможное, чтобы как можно больше нагадить перед уходом. Что ни день, то все более идиотские законы. Мне уже поперек горла ваши декоммунизации, переименования улиц, медицинская "реформа", рост тарифов, а по сути развал всего, что еще функционировало !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 реформатори 15.05.2018 18:31
Європацани рулять
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 lok 15.05.2018 18:15
Мене одного дивує, що в їхньому переліку частини вулиць взагалі немає?? Вже не всім навчання мабуть потрібне. Хтось взагалі без школи буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Не абижайте 15.05.2018 18:11
Цитую От ушлепки:
И вот есть школьник который хочет учиться...а ему бах и перекрыли возможность быть в школе которая сильнее по знаниям. И ходит он в школу где в 5-ом классе курнуть травки за норму, а в 10-11 классе аборт как само собой разумеещеся.

И родители покинут район проживания такой школы ради ребенка. И начнут отдельно взятые районы города опускаться все ниже.....

Усьо вірно робиться, он навіть на задньому плані фото голова Нацкорпусу одобрямс.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Воспоминания о будущем 15.05.2018 17:21
Вы это, Дэникена читали? Помните, как скоро одна элитная территория начнёт ходить против другой виайпи территории, выбирая в этой войне своих юнных богов? Очень просто, ведь все нынешние боги тоже ходили потцанами, только они район на район, и только уже потом, сделали минимум по две другие ходки. Один такой, казалось таки и взбежал по пеньках на вершину своего Олимпа и уже было почувствовал себя Юпитером. А оказался Сизифом. Здесь, мелкоместечковы й божок - из тех районов времени. И сегодня тоже из под камня выбирается.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 БИЗНЕС 15.05.2018 17:13
делает на ничем.Мошенник мошенником керует и мошенником погоняет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Занепокоєний 15.05.2018 16:39
Територія школи №15, як мінімум у 2 рази більша, ніж у гімназії №9.