реклама
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Ботнар сьогодні, 16 травня, виконує обов’язки мера міста.

13240627_966425210092557_1548622335874203006_n

Про це сам пан Ботнар повідомив у Facebook.

"Залишився на господарстві", – прокоментував розпорядження міського голови Черкас посадовець.

За словами в.о. мера, документи російською мовою він не підписує, оскільки потребує перекладача.

Обов'язки міського голови Черкас тимчасово покладено на Юрія Андрійовича у зв'язку з відрядженням міського голови Анатолія Бондаренка до Верховної Ради України для розв'язання службових питань.

32556107_1585787188156353_576575423635259392_n

реклама

Коментарі  

 
-2 #21 СОЛДАТ 17.05.2018 09:54
Цитую Уманский Еврей:
Бендый город Черкассы, что вот это стало мером даже на один день.

Моня! - пожалей лучше свой родной зажопинск. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 Щука 17.05.2018 09:31
А ядерну кнопку передали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Юрко 17.05.2018 08:30
А нещодавно мер плакався,що йому не компенсують витряти на відрядження...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 Уманский Еврей 17.05.2018 02:30
Бендый город Черкассы, что вот это стало мером даже на один день.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Правда 16.05.2018 22:08
За словами в.о. мера, документи російською мовою він не підписує, оскільки потребує перекладача.

А на молдавській підпише? Це ж його рідна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Черкасщани 16.05.2018 19:08
Невігласи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #15 Павлович 16.05.2018 17:51
Командировка на один день. От Киева до Черкасс 200 км. В случае экстренной необходимости можно вернуться за 4 часа. Зачем столько помпезности, тем более зам мэра и так должен подменять своего начальника без всякой дополнительной оплаты(ведь он пошел на эту работу по идейным соображениям, а не из-за денег). Интересно, когда мэр был на больничном, тоже было издано такое распоряжение?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+39 #14 Залізяка . 16.05.2018 14:22
Стид і позор! Позор і стид! Інші слова навіть на думку не спадають! Жаль міста, жаль людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #13 Народна..українська 16.05.2018 13:46
Оженився дурний
Та взяв дуркувату
Не знали що робить
Запалили хату
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #12 Макс 16.05.2018 13:42
Місто в смітті по вуха, ями на дорогах вже глибиною по коліна, а вони міняються Кастрюля та Юра. Шановні БЕЗДАРІ нам Черкащанам до спини з якої ви партії, нам лише треба чисте і охайне місто.