реклама

реклама

Більшістю голосів збори націоналістів обрали головою Черкаської міської організації Всеукраїнського об`єднання «Свобода» Діану Тяско.

32565893_1585475434854195_5207180227540680704_n

Про це у «Фейсбуці» повідомив лідер свободівців Черкащини Юрій Ботнар.

«Діана – член нашого об’єднання з 2012 року, випускниця з відзнакою філологічного факультету ЧНУ, учасниця Революції гідності, член Черкаського міськвиконкому, екоактивістка, організаторка патріотичних фестивалів, спортсменка, сокілка і красуня», – написав Юрій Андрійович.

Попередньому голові міської організації Ярославу Нищику подякували за плідну і сумлінну працю. Віднині він зосередить свої зусилля на роботі секретаря Черкаської міської ради, яку він виконує з лютого 2018 року.

«Відтепер очікуємо координації вуличної боротьби та діяльності у міській раді, – написав Юрій Ботнар. – Аби Діана не забувала про величезну відповідальність та важливість активізації партійної роботи в обласному центрі, передав посестрі Символ Влади – ключ!»

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 Черкасчанин 24.05.2018 12:10
Цитую Отакої:
А чого ключ передав Ботнар, а не Нищик?????

Так у них Ботнар страший ключник был,а теперь по феншую - ключница. :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Черкасчанин 24.05.2018 12:08
Цитую Volodimir Rebel:
Цитую Микола:
На Черкаси навалила свободівська сарана. І протистояти нема кому. БПП на "чолі" з радником Тулуба Сергієм Рубаном та брательником першого крадія "добрих грошей" Сергієм Кудактіним перетворилось в повний отстой.

А до чого тут взагалі свободівці,якщо БПП така погана? І чого доброго чекати від людей з БПП,якщо сам президент колись стояв на початку створення падлючої партії регіонів,то і недочекаєшся,вс е логічно,а свободівці у Хмельницькому,д е вони при ПОВНІЙ вдаді,навели належний лад та вивели місто у лідери позитиву,Вікі у поміч!...

Вова,а лидер позитива -это как?Я не издеваюсь,мне просто непонятно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 СОЛДАТ 17.05.2018 10:44
Цитую Уманский Еврей:
Пора этих радикалов на свалку. свобода в Европе признана антисемитской бандой. Хватит превращать Украина в расистскую, ксенофобскую страну.

Расистская и ксенофобская страна это рашка.Если ты ,Моня,живеш в Украине и тебя еще здесь не гоняют как паршивого кота то сиди ровно и не вякай. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 Volodimir Rebel 17.05.2018 10:26
Цитую Микола:
На Черкаси навалила свободівська сарана. І протистояти нема кому. БПП на "чолі" з радником Тулуба Сергієм Рубаном та брательником першого крадія "добрих грошей" Сергієм Кудактіним перетворилось в повний отстой.

А до чого тут взагалі свободівці,якщо БПП така погана? І чого доброго чекати від людей з БПП,якщо сам президент колись стояв на початку створення падлючої партії регіонів,то і недочекаєшся,вс е логічно,а свободівці у Хмельницькому,д е вони при ПОВНІЙ вдаді,навели належний лад та вивели місто у лідери позитиву,Вікі у поміч!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Уманский Еврей 17.05.2018 02:24
Пора этих радикалов на свалку. свобода в Европе признана антисемитской бандой. Хватит превращать Украина в расистскую, ксенофобскую страну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Василь 17.05.2018 00:52
Позорна партєцка дрібних шахраїв, що прикриваються правою ідеологією.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Історик 16.05.2018 22:27
НадЕжда Костянтіновна Крупська! Хі-хі)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Микола 16.05.2018 20:55
На Черкаси навалила свободівська сарана. І протистояти нема кому. БПП на "чолі" з радником Тулуба Сергієм Рубаном та брательником першого крадія "добрих грошей" Сергієм Кудактіним перетворилось в повний отстой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Собі податься в свободу? 16.05.2018 16:25
Там щас можно нехило подняться по всем параметрам, не только по баблу. Хотя потом не отмоешся, как и после их папэрэдныків - комуняк, рыгов, членства в бппс,.. Душок на всю оставшуюся жисть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #5 Volodimir Rebel 16.05.2018 15:27
Як той,хто чи не найбільше натерпівся від усіх тих довбаних попередників-"гречкосіїв",що вже вкрай замордували нашу українську державу,ПОЗДОРО ВЛЯЮ Діяну,як представницю НОВИХ,дійсно ПАТРІОТИЧНИХ сил з призначенням на відповідальну посаду!!! Слава Україні! Смерть її ворогам!