реклама
Sucurity Police

реклама

Віце-спікер Микола Томенко знайшов докази того, що розміщенням білбордів із рекламою Партії регіонів займалася черкаська місцева влада.

Віце-спікер звинувачує черкаську владу у пропаганді конкретної партії

Віце-спікер звинувачує черкаську владу у пропаганді конкретної партії


 Як повідомив Томенко сайту "Українська правда", черкаські журналісти передали йому копію листа на ім'я губернатора області Сергія Тулуба від Кам'янської райадміністрації.

Згідно з листом, більшість розвішаних владою у районі білбордів виявилася рекламою президента, губернатора і Партії регіонів, а меншість - рекламою самої Черкащини.

Чиновник у листі відзвітував губернатору, що станом на 13 січня 2012 року райдержадміністрацією було розміщено 8 білбордів.

"З них:

Кількість білбордів з вітанням Президента України - 2

Кількість білбордів з вітанням голови облдержадміністрації - 2

Кількість білбордів з логотипом Партії Регіонів - 1

Інші білборди: "Черкащина будівельний майданчик" - 1

"Черкащина - земля Богдана і Тараса. Вітає Вас!" - 1

"Кобзар єднає Україну" - 1".

che8787

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Володимир 13.02.2012 10:25
Цитую sh239k25:
Ну,что вы разве может борт, быть без нашей звезды.

БорТ звісно не може, а борД - то запросто
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 sh239k25 12.02.2012 22:52
Ну,что вы разве может борт, быть без нашей звезды.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Ти ШО?! 12.02.2012 19:43
Цитую Кнур:
Голосуйте за партію БЮТ! Вже час записуватися в рабство

А до чого тут БЮТ і рабство? Щось Кнур рамси попутав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 12.02.2012 08:50
И все за народные деньги.Гнать их в шею.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 Кнур 11.02.2012 20:53
Голосуйте за партію БЮТ! Вже час записуватися в рабство
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Ти ШО?! 11.02.2012 20:19
Цитую Досить нас дурити:
А хто платить? :-*

Хто? Та ми з вами, як і за всі інші коники цієї влади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 ЖАХ 11.02.2012 12:06
не платить НІХТО! Мені розповідали як власники бордів узнавали про те що їхні щити зайняті такою(рекламою) випадково,накле ювали цих діячів навіть на зайняті та проплачені борди. А Ви як гадаете чому зараз іде бородьба з біг бордами та ті хто не прогнувся та не віддав на шару борд тепер без них,то не там стоїть то не так світиться...робіть висновки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Марія 11.02.2012 06:43
Цитую Точно!:
І знову Архип'юк лоханувся. Самий тупий голова РДА на Черкащині.

Вони всі лохануті.Вони виконують вказівки Хама і за рахунок районних бюджетів вивішують опудала регіональські.Хоч в лікарнях немає найнеобхіднішіх ліків для реанімації людей. А вони вислужуються перд Тулубом і йому подібним.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Досить нас дурити 10.02.2012 14:18
А хто платить? :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Точно! 10.02.2012 12:18
І знову Архип'юк лоханувся. Самий тупий голова РДА на Черкащині.