реклама

реклама

Масове порушення громадського порядку відбулося на черкаському стадіоні під час матчу черкаської та сумської футбольних команд, інформує прес-служба патрульної поліції Черкаської області.
77460ba30d23468ff083c0878949fbeb

Перед початком футбольного матчу між командами «Черкаський Дніпро» та «Суми» близько 200 вболівальників розпочали групове порушення громадського порядку. Подія сталася на Центральному стадіоні по вулиці Смілянській, 78.

Фанати вийшли на поле із гучними закликами проти президента корпорації "ФК Черкаський Дніпро" Лашкула. Зривали пакети, штовхнули працівника стадіону, крили всіх нецензурною лайкою, провокували бійку з іншими відвідувачами стадіону.

Сутичку вгамовували 10 екіпажів патрульної поліції, поліцейські тактико-оперативного реагування, працівники Черкаського міського відділу поліції, груп швидкого реагування, ГУНП. Найбільш активних порушників громадського порядку було затримано.

Самі фанати скаржаться на занадто жорсткі й неправомірні дії поліції.

Матч було перервано при рахунку 2:2.

32916759_1417316345081794_7284056958246584320_n

Фото: Ян Антонюк, Денис Гайда

реклама

Коментарі  

 
+10 #11 Лукшал 20.05.2018 23:23
Стадо дебілов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #10 Л 20.05.2018 17:38
Цитую Савел:
Цитую Ірина:
Дивишся на це все і стає якось соромно і неприємно((( Молоді здорові хлопці і, мабудь, же не дурні, а поводяться ... Нащо це все? що вони цим добилися?
- В том-то и дело, что молодые. Тестостерон, понимаете? Агрессивное поведение молодых самцов вида Homo sapiens во многом (не во всём, конечно) обусловлено переизбытком в их организмах мужского полового гормона. Страшная вэщь.

У кого переизбыток - в АТО
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #9 валентина 20.05.2018 14:00
Свої проти своїх!!! А де ж мусорам тренуватися? Правильно. Платять з одної кишені.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #8 Шарафутдінов Еркін. 20.05.2018 12:08
Цитую Ірина:
Дивишся на це все і стає якось соромно і неприємно((( Молоді здорові хлопці і, мабудь, же не дурні, а поводяться ... Нащо це все? що вони цим добилися?


Платять їм, пані Ірина.Комусь це вигідно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Савел 20.05.2018 01:50
Цитую Ірина:
Дивишся на це все і стає якось соромно і неприємно((( Молоді здорові хлопці і, мабудь, же не дурні, а поводяться ... Нащо це все? що вони цим добилися?
- В том-то и дело, что молодые. Тестостерон, понимаете? Агрессивное поведение молодых самцов вида Homo sapiens во многом (не во всём, конечно) обусловлено переизбытком в их организмах мужского полового гормона. Страшная вэщь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #6 Уманский Еврей 20.05.2018 01:39
"это же дети.." Правильно полиция работала. В Израиле бы уже 200 были, в Турции тоже не церемонятся, как и в США.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+46 #5 vlad 20.05.2018 00:45
Наконец-то полиция делает свою работу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+62 #4 Вова 19.05.2018 22:08
П'яні абізяни, а не вболівальники. Такий футбол нам не потрібен. Ганьба :oops: :oops: :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-44 #3 JJ 19.05.2018 21:00
А, в нашій країні по-іншому важко звернути увагу влади на проблеми суспільства!!! Прикро, але факт!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 блазень 19.05.2018 20:41
тепер мабуть впаяяють штраф клубу