реклама
Кредит готівкою
реклама
У Черкасах не на жарт розгулялися ліфтові крадії. Ліфтове обладнання у багатоповерхівках крадуть чи не щодня. На це під час ранкової наради в понеділок поскаржилися керівники черкаських служб утримання будинків.

index Як зазначила головний інженер КП «Соснівська СУБ» Світлана Івінська, особливо проблемним у цьому відношенні є Південно-Західний район Черкас.

- Останній показовий випадок трапився за адресою Корольова, 14. Там вкрали ліфтове обладнання. Тільки-но ми придбали нову котушку, відновили роботу ліфта, як наступного дня обладнання знову вкрали. Тепер ми просимо мешканців будинку, щоб вони збирали гроші і купували його власним коштом, - говорить представник служби утримання будинків.

Прикметно, що крадіжки стаються навіть у тих під’їздах, які обладнані домофонами та металевими гратами. Тож працівники СУБів розвішують оголошення, у яких просять мешканців бути пильними і давати відсіч крадіям ліфтового обладнання.

- Хочу ще раз звернутися до черкаських мешканців багатоповерхівок. Будьте спостережливими і відповідальними. Якщо побачите, що у приміщенні, де знаходиться ліфтове обладнання, відбуваються якісь підозрілі дії, одразу повідомляйте у правоохоронні органи або СУБ. Адже від цього залежить, чи працюватиме ліфт у вашому будинку, - зазначив під час наради заступник міського голови Ігор Волошин.

Станом на 21.05.2018 через ліфтових крадіїв не працюють 10 ліфтів.

Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

реклама

Коментарі  

 
+3 #1 Volodimir Rebel 22.05.2018 10:48
Подайте у поліцию прохання ДОЗВОЛИТИ мешканцям багатоповерхіво к самим своїми ефективними народними методами (від дідів-прадідів) розібратися з цими отморозками раз і назавжди,і щоб нам за це НІЧОГО не було!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
Театр