реклама

реклама

Поліцейські протягом декількох годин встановили особу, яка причетна до підриву гранати в Смілі. Нею виявився 20-річний місцевий житель.

1

Про це повідомляє Сектор комунікації поліції Черкаської області.

Під час санкціонованого обшуку його домоволодіння поліцейські виявили пістолет без відповідних дозвільних документів. Відкрито кримінальне провадження.

Близько першої години ночі до Смілянського відділу поліції надійшло повідомлення, що на одній із центральних вулиць Сміли стався вибух. На місці події правоохоронці з’ясували, що невідома особа кинула предмет, який вибухнув біля автомобіля місцевого жителя. У подальшому було встановлено, що невідомий використав гранату. У результаті детонації вибухового пристрою було пошкоджено задню частину автомобіля. Ніхто не постраждав.

3

У результаті оперативно-пошукових заходів того ж дня оперативники Смілянського відділу поліції  встановили особу, причетну до даного кримінального правопорушення. Ним виявився 20-річний місцевий житель, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності. Його затримали поліцейські особливого призначення спільного з оперативниками Смілянського відділу  поліції. Під час санкціонованого обшуку у його домоволодінні правоохоронці виявили та вилучили пістолет,  на який були відсутні дозвільні документи.

4

Вилучені речові докази направлено на дослідження. Чоловікові оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 ХХ 23.05.2018 13:04
Не можу зрозуміть, то це вже ми в Європі, чи в ж.пі, доріг нема, комунальні не посильні, дітей травлять, зброя на кожному вуглі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 вова 23.05.2018 12:51
Никакая оперативная служба не сможет узнать когда у очередного дебила случится приступ белой гарячки. Просто в этом случае у дебила еще при себе и граната оказалась. Мне кажется это часть гибридной войны.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Я черкащанин 23.05.2018 12:21
Цитую язон:
Цитую Старий:
Такі повідомлення закінчується "висловпено підозру..."Ніколи не бачив "...оотри-мав вирок і знаходиться у в.язниці."

Поиция о стчитывается о СВОЕЙ работе. А судебную - должны печатать СМИ. Но давно не печатают. И не потому, что людям это неинтересно. Просто журношлюхи пишут только о том, за что им платят. А порой - им платят, чтобы не писали.

Язон, у вас всегда такие умные и дельные комментарии. Даже странно, что вы вот это написали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 язон 23.05.2018 12:12
Цитую Старий:
Такі повідомлення закінчується "висловпено підозру..."Ніколи не бачив "...оотри-мав вирок і знаходиться у в.язниці."

Поиция о стчитывается о СВОЕЙ работе. А судебную - должны печатать СМИ. Но давно не печатают. И не потому, что людям это неинтересно. Просто журношлюхи пишут только о том, за что им платят. А порой - им платят, чтобы не писали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Придуркам-коментаторам 23.05.2018 10:36
Цитую Черкащанин:
Цитую мер:
ну і криміналу останнім часом!!!Де робота оперативних служб. вони ж не пластмасові

Справжніх і професійних оперативників просто не вистачає. Зате патрульних поліцейських в Черкасах більше 300-т чоловік.

Що за дебільні коменти?! Вам же чітко написали, що цього ідіота, рівного вам за розумовим "розвитком", ЗАТРИМАЛИ через декілька годин після скоєнння злочину. Що ще вам треба, чмошники занудні?!
Тепер - черга роботи суду, а поліція свою частину зробила якісно і швидко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 777 23.05.2018 07:15
На нари цього *удака - щоб іншим було неповадно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Черкащанин 22.05.2018 22:11
Цитую мер:
ну і криміналу останнім часом!!!Де робота оперативних служб. вони ж не пластмасові

Справжніх і професійних оперативників просто не вистачає. Зате патрульних поліцейських в Черкасах більше 300-т чоловік.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 Загребля 22.05.2018 21:22
А в Смєлє всі такі...