реклама

реклама

Нині завершився прийом тендерних пропозицій для капітального ремонту ділянки бульвару Шевченка від вулиці Університетської до Можайського. Про це повідомив директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін.

За його словами, в аукціоні взяли участь чотири фірми: ПП «Черкаси-Інтерстрой», ДП «Черкаська механізована колона» ПрАТ «Київсільелектро», ТОВ «ГЛАВШЛЯХБУД» та ПП «ДОРСТРОЙ».

– Упродовж п’яти днів тендерний комітет розглядатиме отримані заявки й уже після цього оголосить результати, – зауважив він. – Хочемо розпочати ремонтні роботи дорожнього покриття на ділянці бульвару від Університетської до Можайського якомога швидше.

image.php

Крім того, наразі проходить комплексну експертизу проект реконструкції бульвару Шевченка від вул. Різдвяної до площі 700-річчя. Після отримання висновку департамент, за словами Артура Савіна, оголошуватиме відкриті торги для визначення підрядника. Розпочати ремонт на цьому відрізку хочуть також у третьому кварталі цього року.

Про це інформує прес-служба міськради

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #6 Ван Гог 01.06.2018 09:27
Оголосимо, проведемо, визначимось, складемо приорітети, розглянемо, подамо на затвердження, розпочнемо фінансування,пр оведемо аналіз, заплануємо додаткове виділення коштів, змінимо підрядника, подамо до суду,...а ось вже і погодні умови не дозволяють, ну...як завжди, почекаємо, включимо в другу чергу, заплануємо,скла демо план, затвердимо новий графік))) ну...якось так, по колу...))) Весело!!! І як завжди !!!)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 По рассказам все хорошо 31.05.2018 13:51
Бондаренко обговорив з турецькими інвесторами перспективи впровадження сучасних технологій у ремонті доріг
24 травня 2018 23:55
розповів що

Незабаром у Черкасах відбудеться тендер на поточний ремонт доріг
26 квітня 2018 12:04
За 2-3 тижні у обласному центрі стартує поточний ремонт доріг. Тендер на ці роботи буде проведено вже найближчим часом.

Бондаренко доручив пришвидшити ремонти доріг у Черкасах та тротуарів у середмісті
16 квітня 2018, 23:12
До кінця червня на всіх дорогах міста має бути нанесена розмітка,

Бондаренко: «Ямковий ремонт доріг треба здійснити за квітень-травень»
26 березня 2018 14:27
Міський голова Анатолій Бондаренко наголосив, що аварійний ремонт доріг слід здійснити впродовж квітня-травня

Бондаренко розповів, куди підуть 290 млн грн бюджету розвитку
20 березня 2018 16:00
«Мої пріоритети незмінні: ремонт доріг та тротуарів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Абрек 31.05.2018 12:24
Десь у грудні можна починати роботу.... :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Сторож 31.05.2018 12:17
... в третьому кварталі..??? Це рано!!! Краще буде, якщо почнуть в кінці четвертого кварталу! Тобто, як завжди!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Это будут рома и синти 31.05.2018 12:10
По договору с департаментом, они отремонтируют одну частыну бульвару, а сам департамент, другую. Как и в старинном классическом случае с покраской корабля.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 Шарафутдінов Еркін. 31.05.2018 12:08
Визначать підрядника.... Початок літа. Часу уже багато загублено. Крім того , перевірити , чи спроможний цей підрядник виконати цю роботу , як завжди часу нема. Потім виявляється, як завжди, що потужностей , та кваліфікації у підрядника нема. А грошики то тю,тю.