реклама

реклама

Партія вільних демократів тиждень тому проводила збори, щоб обговорити можливі варіанти участі у виборчій кампанії. Однак ніякої визначеності досі немає. Про це в коментарі «Прочерку» повідомив міський голова Черкас, почесний голова ПВД Сергій Одарич.

– Протягом найближчого місяця ми визначимося, чи братимемо участь у виборах і якщо так, то кого підтримуватимемо, – зазначив Сергій Одарич.

– Чи не було у вас ще розмов з представниками власника «Азоту» Дмитра Фірташа?


– Ніяких розмов ще не було.

В унісон зі своїм лідером висловлюється і голова депутатської групи ПВД в міськраді Олег Ліходькін.

– Рішення щодо участі у виборах та підтримки когось з кандидатів ще не приймали. Адже ще невідомо, які будуть межі округів. Щодо Фірташа, то на зборах лунали думки, що можливо йому і варто брати участь у виборах саме по Черкаському округу. Але все це поки припущення, – зазначив Олег Ліходькін.

Разом з тим бізнесмен, соратник міського голови і депутат міськради Микола Мирза зазначив, що команда Одарича не проти працювати на виборах з командою Фірташа.

– От у Вінницю прийшов Петро Порошенко, то ви ж бачите, яку вона допомогу отримує. А в нас з’явився Дмитро Фірташ. Зокрема, знаю, що вже триває ремонт в палаці культури «Дружба народів», – сказав Микола Мирза.

реклама

Коментарі  

 
+1 #17 федор принципиальный 01.03.2012 18:36
интересно а а что заставило порошенко уйти из черкасс не заявление ли тулуба о черной метке корпорации богдан после чего остановлены шесть заводов с численностью двенадцать тысяч работников
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Наблюдатель 14.02.2012 15:13
Цитую Сергій з Кривалівки:
Прийшлі зайди продовжують дерибанити Черкаси, а ми - черкащани спокійне за цим спостерігаємо!...


А ты сам то чего сидишь и наблюдаешь???? Вперед на баррикады...!!!! Или проще в Интернете тайком отписываться? :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #15 Екатерина 14.02.2012 11:25
Сергей Одарич еще сохранил небольшие шансы.До тайного альянса с Тулубом они были у него довольно высокие.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Володимир 14.02.2012 10:36
Цитую Сергій з Кривалівки:
Прийшлі зайди продовжують дерибанити Черкаси, а ми - черкащани спокійне за цим спостерігаємо!...

А сам то на Кривалівку звідки приїхав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Смілянин 14.02.2012 10:33
У Смілі теж мер місцевий В.Решетняк,і що? Обіцяв так гарно,і що? Люди без води і тепла живуть. Так що ми Сміляни готові помінятись.Ви нам Одарича,а ми Вам Решетняка. Ну як???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #12 Володимир МАМАЛИГА 14.02.2012 01:08
Якби свині та роги... :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 sh239k25 13.02.2012 23:00
Когда же в доме будет хозяин.????????????????? Гарри Потер и Борманом это люди залетные. На костях Черкащан поиметь хотят, а Вор должен сидеть в тюрьме.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Пан Ніхто 13.02.2012 22:56
Та одарич вже давно продався. Грабували Черкаси в міліонах, а тепер будуть в міліардах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 Погляд 13.02.2012 22:42
слава , ВАШІ-це недоБЮТки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #8 О.Чуприна 13.02.2012 21:15
На моє глибоке переконання Дмитру Фірташу, як і іншим представникам великого бізнесу, немає чого робити у Верховній раді.Їм особисто це теж не потрібно.Вмієш ефективно організовувати виробництво та вести комерційні справи , честь тобі і хвала. Але жити потрібно по законам громадянського суспільства не намагаючись підлаштовувати їх під корпоративні інтереси.Що стосується допомоги регіону,її можна надавати не маючи статусу депутата,якщо робиш це щиро.