реклама

реклама

Через нові правила нарахування субсидій близько 100 тисяч черкасців позбавлять такої допомоги.

1528091703-866

Про це на ранковій нараді в мерії повідомив директор департаменту соціальної політики Олег Гудзенко, пише «zmi.ck.ua».

За його словами, без субсидій залишаться близько 30 тисяч домогосподарств міста.
На переконання посадовця, такі зміни є несправедливими. Водночас директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган заперечила, зауваживши, що люди, які здійснюють коштовні придбання, не мають отримувати субсидії.

"Не може бути так, що судсидію отримують люди, які можуть купити нові машини, а в цей час держава за них оплачує комуналку", – сказала Джуган.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #14 ХХ 04.06.2018 18:25
Наступними позбавлять права на субсидію всих тих хто ходить в туалет більше двох разів на добу, оскільки це означає, що в таких людей залишаються гроші на харчування. Це що важко було зрозуміти, що субсидію почали роздавати, щоб люди сприйняли ціни на тарифи, а тепер коли все це ковтнули, то почали відсівати. Відносно податків то на мою думку краще було б дати зарплату міському голові, суддям, прокурорам і остальним прихвостням, зарплату 3-5 тисяч + 1.5 тис на субсидію, а не платить такі зарплати, адже це також з наших податків ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Гога 04.06.2018 16:57
Цитую язон:
Чтобы за 10 лет насобирать на 3-хкомнатну квартиру в Черкассах- откладывать надо было 10 лет по 300 долларов в месяц, как минимум. Какая субсидия, простите ,при таких доходах?

Ви мої доходи не рахуйте, все, що заробив - моє (ще раз повторюю - працюю офіційно, з/п "біла") і утримую сім'ю з 5 осіб (з яких 4 дітей і 1 інвалід)!
А у Вас з арифметикою, мабуть, проблеми! 3-кімнатна квартира коштує 22тис. у.о.
1-кімнатна кімната була продана + доплата, на яку збирали моя сім'я, й батьки (мої та дружини)! Навіть, якщо складати на таку квартиру "з ноля", то за 10 років (а мені з родичами знадобилось ПОНАД 10 років) треба відкладати щомісяця: 22тис./10/12=183,3 у.о.!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Розум 04.06.2018 16:52
Отже, третя частина жителів Черкас виживає на субсидіях. Добре накерувала коаліція БПП-Народний фронт. Позбавлення субсидій їм ще згадають виборці на наступних виборах!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 Вова 04.06.2018 15:41
Субсидий вообще не должно быть.Во-первых єто унижение, а во-вторых они не стимулируют єкономить ресурсы. У людей должна быть достойная зарплата и они должны сами себя содержать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Михаил 04.06.2018 13:56
Цитую Гога:
Я з родичами збирали понад 10 років на покращення житлових умов (6 осіб мешкало в 1-кімн. квартирі, купили більше житло), в результаті - відмова в субсидії (бо було "коштовне придбання"), добавили податок на житло (хоча держава ні копійки не доклала, щоб мені допомогти в придбанні)... Працевлаштовани й легально, отримую "білу" з/п, все відображається в податковій. В той же час сусід, який працює нелегально, за більше житло отримує субсидію, бо в податковій він числиться, як нібито "непрацюючий". Ось така х..ня, малята! Чим теперішні керманичі кращі за "папірєдніків"?

З 01.05.2018 при розрахунку субсидії для непрацюючих, які не перебувають на обліку в центрі занятості або працюють нелегально, буде нараховуватись в дохід розмір 3-х прожиткових мінімумів, а це 5286 гривень на місяць. Так що ваш сусід, скоріше за все, відпаде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 язон 04.06.2018 12:31
Цитую Гога:
Я з родичами збирали понад 10 років на покращення житлових умов (6 осіб мешкало в 1-кімн. квартирі, купили більше житло), в результаті - відмова в субсидії

Чтобы за 10 лет насобирать на 3-хкомнатну квартиру в Черкассах- откладывать надо было 10 лет по 300 долларов в месяц, как минимум. Какая субсидия, простите ,при таких доходах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 язон 04.06.2018 12:23
Цитую Хм:
Пані Джуган - не держава оплачує субсидію людям, а ті громадяни і підприємства, що платять податки!!!!

Вы не совсем правы. Мы уполномочили государство перераспределят ь доходы граждан в целях социальной справедливости и стабильности. Собирает налоги - государство. И государство решает,на что расходовать наши налоги. Другое дело - КАК пользуются чиновники и депутаты полномочиями, которые мы им делегировали, и КАК мы их контролируем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 язон 04.06.2018 12:19
Моя соседка, ветеран войны и труда - субсидии не лишится. И кума, которая, потеряв мужа, дочку одна поднимает - тоже. А хто на иномарках новеньких из хором сверкающих за субсидией - тем от ворот поворот!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Кот - Ток 04.06.2018 11:22
сьогодні 100 000 із 300 000ного міста втратять субсидію, через пів року у цих людей взагалі закінчаться кошти (бо тарифи на газ та іншу комуналку таки піднімуть в рази), ще через пів року людей викинуть з іхніх квартир. Таким чином в межах країни отримуємо мільйонну армію бомжів яким вже немає чого втрачати, а тому вони будуть встановлювати соціальну справедливість... по своєму. В дуже опасну гру грає ця "влада".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Гога 04.06.2018 10:54
Я з родичами збирали понад 10 років на покращення житлових умов (6 осіб мешкало в 1-кімн. квартирі, купили більше житло), в результаті - відмова в субсидії (бо було "коштовне придбання"), добавили податок на житло (хоча держава ні копійки не доклала, щоб мені допомогти в придбанні)... Працевлаштовани й легально, отримую "білу" з/п, все відображається в податковій. В той же час сусід, який працює нелегально, за більше житло отримує субсидію, бо в податковій він числиться, як нібито "непрацюючий". Ось така х..ня, малята! Чим теперішні керманичі кращі за "папірєдніків"?