реклама

реклама

У Черкасах знову активізувалися викрадачі каналізаційних люків та зливових решіток.

34343749_1717490931703181_5937344940106317824_n

Про це у «Фейсбуці» повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

«Нині мене про ці факти постійно інформують із КП "Черкасиводоканал", КП "ЧЕЛУАШ", оперативної служби 15-05, депутати Черкаської міськради. Тому дав доручення начальнику муніципальної інспекції Віталію Косяку про закриття всіх пунктів прийому металу, що працюють у місті», – написав Бондаренко.

Безымянный

явіаі

Фото Артура Акопяна

реклама

Коментарі  

 
+4 #12 Савел 05.06.2018 01:13
Мэр подзабыл, кому эти пункты принадлежат, куда текут доходы с них и кто их крышует?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Ятка 04.06.2018 18:01
Цитую Антистец:
Пунктов скупки краденного станет меньше, но те что останутся будут в нужных руках.

Мэр уже запрещал новые МАФы, а после этого их число увеличилось втрое. Видимо будет открыта новая, проверенная фирма приема металлолома "Каструля "001". Бабкам в городе срочно нужно делать выводы и прятать все алюминиевые кастрюли, а около зависшей пианистки поставить круглосуточный пост полиции. Иначе буде то, что уже произошло с бюстом Чорновола.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 Долой кугутов ! 04.06.2018 15:30
Какой неблагодарный ! Тебя же металолом в люди вывел !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Антистец 04.06.2018 14:28
Пунктов скупки краденного станет меньше, но те что останутся будут в нужных руках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 Залізяка . 04.06.2018 13:22
Синиця славу розпустила, що хоче море запалить.....Напевне вентилює нову тему-приймання металобрухту своїми Мафами?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 ГРМ 04.06.2018 13:17
Цитую ::
Для "Залізяки" закрить пункти прийому металолому - це ще більший подвиг, аніж для Воронова - перестать бухать. :lol:
А якщо серйозно - повністю підтримую рішення, давно було пора!!!

Дійсно В. здійснив подвиг, переставши бухать. Хоча, здається, що це дезінформація, судячи по вигляду і діях. Одні герої.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Шарафутдінов Еркін. 04.06.2018 12:39
Геройський вчинок. І що ми тепер будемо робити? :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #5 язон 04.06.2018 12:14
Не закрывать надо. А как Кушнарёв в 93 в Харькове: одновременный наезд ментов на все пункты сбора металлолома, с уголовными делами и лишением лицензий. На год-два - как пошепчет. Но для этого - не Толиком с бугра быть надо...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #4 колун 04.06.2018 12:09
Шеф! "два счетчика"! В місті рекордна "урожайність" бур'янів та наповненість сміттєвих баків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #3 без іронії 04.06.2018 11:49
А доручення він дав яке: письмове за погодженням з тов. Шабановим, чи усне бла-бла?