реклама
Черкаськаий обласний центр занятості
реклама

5 червня відбулась термінова нарада міського голови із завідувачами дитсадків та керівництвом відділу освіти щодо стану харчування дітей у дошкільних закладах. Олексій Цибко кілька разів повторював, що не має на меті когось покарати чи звільнити, а просто хоче розв’язати проблему харчування дітей, тож закликав завідуючих до конструктивного діалогу, пише «smila-ua».

2018-06-05-садки2

При потребі на харчування дітей у 12 мільйонів гривень, з міського бюджету виділяють лише два з половиною мільйони! Ще 2,6 млн грн платять батьки. Тобто на нормальне харчування дошкільнят не вистачає 6 мільйонів, тобто 42%. І раніше, коли освяти просили у влади більше грошей, їм сказали, що це бюджет проїдання, шукайте кошти самі, знаходьте спонсорів. Ось так і виживають у дитсадках.

2018-06-05-садки1

Після палкої дискусії освітяни і міський голова все таки знайшли спільну мову і почули один одного. Олексій Цибко сказав, що звертатиметься до депутатів, щоб збільшити фінансування дитсадків, а ті, у свою чергу, піднімуть батьківську плату, щоб можна було купити кращі продукти на обід.

реклама

Коментарі  

 
+3 #3 Перехожий 07.06.2018 05:14
А що в Смілі вибрали міського голову? Опритомнійте!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Отакої! 06.06.2018 22:42
"Прочерк", ви пробили дно) У вас безнадійна криза жанру) Це єдина новина про Цибка? Чи про Цибка або добре, або нічого? Ви ж його піарили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 nnk3 06.06.2018 20:58
"Баткiвську плату"..! Серйозно!? Коли ж почнуть вже п...ть недолугих керманичiв??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама