реклама

реклама

Черкаському депутату й екс-чиновнику повідомили про підозру. Йдеться про Максима Шадловського. Про це "ВІККА-новинам" повідомили власні джерела в міській раді та правоохоронних органах.

Підозрюють обранця в розтраті чужого майна, зловживаючи службовим становищем, і в особливо великих розмірах. Більше – порушення, мовляв, було вчинене за попередньою змовою групи осіб. Нині вирішують питання про обрання йому запобіжного заходу. Також – вживають заходи щодо повідомлення про підозру іншим учасникам злочинної змови.
Факт вручення підозри одному з керівників освітнього департаменту підтвердили й у прокуратурі. Однак там прізвищ поки не розголошують. Провадження ж стосується закупівлі обладнання для нової гімнастичної зали. Ту саме облаштовують у приміщенні колишнього кінотеатру "Мир".
Уже надвечір стало відомо, що правоохоронці повідомили про підозру в цій справі ще трьом людям. Йдеться про одного із заступників міського голови, приватну підприємицю та її чоловіка. Знову ж таки власні джерела в мерії інформують: мова про першого заступника міського голови – Ігоря Волошина, екс-депутата міськради Миколу Бондаренка та його дружину.
Провадження відкрите в межах тієї ж статті. Санкція її передбачає до дванадцяти років позбавлення волі

реклама

Коментарі  

 
+4 #18 ХХ 08.06.2018 19:27
Грошей хочеться всім, а сідать-нікому, тому все питання в криші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Берия 08.06.2018 16:46
Цитую Шарафутдінов Еркін.:
Пшик великий з цього буде. Як завжди. :sad:

Оно может и так. Но заметьте, что снаряды рвутся все ближе и ближе от штаба. Вполне возможно, что эти военнопленные не будут наказаны судом ревтрибунала, а за ценные показания и схему движения к штабу, будут помилованы, условным сроком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Муська 08.06.2018 16:36
Цитую Макс:
Вот и очередные "невинные" из команды кастрюли. Мер сейчас запоет свою песню про "политичний тиск" и скажет что мусор на улицах это и есть его следствие. А Савин в это время тихой сапой продолжает дерибанить укладку асфальта до 2020г.

28 березня 2018, 16:59 Новини Черкас та Черкаської області
«Останнім часом правоохоронні органи здійснюють, на мою думку, планомірний тиск у вигляді перевірок, обшуків, допитів та інших притаманних їм методів стосовно депутатів міської ради, громадських активістів, що підтримують мене як міського голову Черкас», – про це йдеться у заяві міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, поширеної прес-службою керманича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Правдолюб 08.06.2018 15:02
Никому ничего не будет. Отрешко.... Савин... и т.д.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Ван Гог 08.06.2018 13:34
Зараз і "обраним" і "призначеним" можна все,"підозра", "кримінал", то все фігня, скоро вибори,Юля всім своїм дасть амністію, так що в перед, крутіть педалі...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Саша 08.06.2018 13:26
Тільки подивіться на Толіну команду:
Заступники - один застрелений вбивця, другий стирив 3 мільйона, третій безробітний політичний балабол
Голови департаментів - один хабарник що керує архітектурою, друга власниця поршей та ренж роверів, третій тільки спригнув з алкоголізма
І ця кастрюля хоче далі керувати містом?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Вова 08.06.2018 12:36
Шантрапа, какие-то жалкие 3 млн. детские шалости Настоящие парни, даже находясь под следствием, на дело в 750 млн. идут. :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Любов Майборода 08.06.2018 12:23
Безперечно порушення фінансової дисципліни є,за що треба відповідати. РАЗОМ З ТИМ, ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ГІМНАСТИЧНОГО ЗАЛУ В КВІТНІ 2018 (заднім числом) ПОСТАВЛЕНО!!!
А от де КОЛЕСО ОГЛЯДУ, за який в 2017 році заплачено 6 млн.755 тис. з міського бюджету?? :-x НЕмає ні колеса, ні грошей!!! ЧОМУ ТАКІ ВИТРАТИ НЕ ХВИЛЮЮТЬ ПРОКУРАТУРУ? :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 молоді і нахабні 08.06.2018 11:29
спливає Г.М.О СО2+Fe
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #9 Сергій з Кривалівки 08.06.2018 11:16
Взагалі то Микола Бондаренко - яскравий червонопикий представник "славної" когорти Одарича. Так що не треба так уже кивати на Васильовича.
Волошин - так, його людина. Спєлісь, як кажуть...