реклама
Програма навчання депутатів

Стала відомою програма безпрецедентного музичного фестивалю, що вперше в області пройде на базі Кам’янської ОТГ. «Родзинкою» музичного фестивалю KamiankaMusicFest стане виконання хітів світової класики  професійними музикантами – дорослими й дітьми.

9 червня у Кам’янці відбудеться досі небачене тут музичне шоу. Фестиваль проходитиме на території Кам’янського державного історико-культурного заповідника  - у парку імені Декабристів.

О 15-00 свято відкриє концерт класичної музики вихованців, лауреатів та переможців конкурсу пам’яті П. І. Чайковського Кам’янської дитячої музичної школи. Паралельно триватиме мистецька виставка художників і майстрів - з Кам’янки, Сміли, Києва, виставка-продаж продукції місцевих підприємців, майстер- класи.

О 16-00 відбудеться концерт артистів та переможців конкурсу пам’яті П. І . Чайковського - з Києва, Дніпра, Черкас, Звенигородки.

О 17-00 розпочнуться виступи поетів з міста Черкас, членів національної спілки письменників та вихованців Кам’янської дитячої літературної студії ім. Д. Кононенка

Виступ вихованців будинку творчості (пісні й  танці).

О 19-00 почнеться концерт творчої майстерні Мирослави Которович – Артехатта та заслуженого артиста України — Ігоря Саєнка.

Увечері свято перейде у  концерт в  стилі worldmusic під назвою «JazzCosmicNight» українського гурту «Atmawinds», що розпочнеться о 21-00.

За словами організаторів, фестиваль проходитиме у рамках соціальної програми збереження культурної спадщини України – і має на меті культурологічно-просвітницьку ініціативу: підвищити обізнаність місцевого населення і туристів про українську культурну спадщину і через музику  «достукатися» до нематеріальної сутності людської душі. Унікальний фестиваль проводиться у партнерстві з Центром культурних ініціатив ResponsibleFuture та Черкаським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «ULEAD з Європою» та Мінрегіону.

Про це пише прес-клуб реформ

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #1 Изюминка фестиваля 08.06.2018 16:02
Откроет праздник мировой хит "Ла-ла-ла-ла-ла ла-ла-ла!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама