реклама
Черкаськаий обласний центр занятості
реклама
7 червня в пришкільному оздоровчому таборі «Сонечко» учні відзначали День Нептуна. Головний герой дійства Нептун разом зі своїми Русалоньками, Бабою Ягою, Чортиками, Морською Дівою, Бабою з Дідом, Водяним, Золотою рибкою провели для всіх присутніх конкурсно-розважальну програму «В гостях у Нептуна», пише «Сміла»

34692320_236371997120784_2500135780517675008_n

На завершення всі присутні разом з героями затанцювали веселий водяний танок. В літній школі «Ерудит» відбулася зустріч з Олександром Мотузенком, олімпійським чемпіоном з веслування на байдарках (Корея). Гість розповів про свої досягнення та свій шлях до перемоги. В свою чергу учні розповіли, що вони теж займаються різними видами спорту та здобувають перемоги. На останок учасники літньої школи сфотографувалися з Олександром та потримали в руках Олімпійську медаль.

В мовному загон «Yellow Submarine. Travellers Discovery Camp» Для учасників табору, день розпочався з табірної пісні, що зарядила позитивними емоціями на весь день.

Учні мали можливість застосувати мову у різних формах діяльності: іграх, театралізованих постановках, роботі над спільним проектом. Та дізналися багато цікавого про одну з найбільших, найдивовижніших та найкрасивіших країн – Канаду.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама