реклама

реклама

Враховуючи, що позиції «Батьківщини» і «Фронту Змін» на Черкащині дещо сильніші, ніж «Свободи», то остання може відмовитися від свого кандидата по одномандатному мажоритарному округу в нашій області на користь інших опозиційних сил. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова Черкаської міської організації партії «ВО «Свобода» Михайло Вакуленко.

– Опозицію часто звинувачують в тому, що її амбіції переважають політичну доцільність. Ми зараз хочемо продемонструвати, що все таки позитивний досвід ми набуваємо, – сказав Михайло Вакуленко.

За словами пана Михайла, оскільки позиції «Свободи» дещо сильніші в Західній Україні, то було б доцільніше, якби опозиційні сили віддали там партії «свої» округи. У той же час, «Свобода» віддасть партнерам округи в інших областях. Це, зокрема, і передбачає нещодавно підписана опозицією угода про спільні дії.

– Це говорить про те, що наші амбіції підкоряються нашій політичній доцільності і головній меті – перемогти на парламентських виборах і сформувати більшість у Верховній Раді. А там вже приймати закон про імпічмент Президенту, усунути Януковича від влади і віддати його під суд за зраду інтересів України! – сказав Михайло Вакуленко.

Також Михайло Вакуленко зазначив, що депутат облради Любов Майборода не може висуватися на мажоритарному окрузі від «Свободи», хоч і симпатизує цій партії.

– У нас є така вимога, що ми висуваємо лише наших членів партії, у яких ми впевнені на сто відсотків. Зокрема, впевнені й у тому, що вони не стануть тушкою, – зазначив Михайло Вакуленко.

реклама

Коментарі  

 
-2 #28 Ужасть 15.02.2012 15:32
Цитую степан:
Це ж коли Люба "тушка" то хто ж тоді Одарич?
Таких як Люба з три сотні в парламенті і наші діти хоч би пожили в нормальній країні.
Вона в панельці вроде живе а в Одарич хатку прикупив кажуть в Америці.
А може горді нашадки козаків "чаркощани" знову викинуть фортель та якогось легіня-шахтаря виберуть за гривеники та гречку.
Не продаваймося люди заради дітей наших майбутнього.

Шановний Степан. У пани Любы, даже не будучи депутатом, ребенок живет и получает образование не в нэньке Украине, а в Германии. А Ваши как лечились, учились в Черкассах так и останутся здесь. А что касется Вашего "хатку прикупив кажуть" то ще кажуть, що у якогось Степана жінка повія... Хочеться вірити, що Вас це не стосується.... :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #27 Володимир 15.02.2012 13:37
Цитую Руслана:
Цитую Володимир:
Ну що, попала "Свобода" під роздачу, скоро почнеться.Тепер Люба розкаже яка ж паскудна і ця партія. Чекаємо чергове шоу одного актора

Шоу ми любимо. Може і Вам, Володимире, приєднатись? Дуетом воно веселіше :lol:

Дякую,Руслана, у нас з Любою різні амплуа :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #26 Володимир 15.02.2012 13:12
Цитую 2 поліклініка:
Коли більшість депутатів сидить тишком-нишком і їх ніхто не знає, Любов Володимирівна відгукується на звернення простих людей і стає на захист лікарень, музичних закладів, дитячих садків та шкіл.

Не потрібно захищати те, що в захисті не потребує. Відгукнеться Люба Володимирівна на звернення громадян тільки тоді, коли хоч одному із них, громадянину, допоможе конкретною справою, а не хороводи буде водити з нагоди неіснуючих та придуманих нею ж "проблем". Тоже мені, Карпачова місцевого розливу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #25 Руслана 15.02.2012 12:41
Цитую Володимир:
Ну що, попала "Свобода" під роздачу, скоро почнеться.Тепер Люба розкаже яка ж паскудна і ця партія. Чекаємо чергове шоу одного актора

Шоу ми любимо. Може і Вам, Володимире, приєднатись? Дуетом воно веселіше :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #24 Баптіст 15.02.2012 12:35
Секта вона на те і секта, щоб чужих не пускати :-x . 50 чоловік - це вам і вся "Свобода" на Черкащині.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #23 2 поліклініка 15.02.2012 12:31
Коли більшість депутатів сидить тишком-нишком і їх ніхто не знає, Любов Володимирівна відгукується на звернення простих людей і стає на захист лікарень, музичних закладів, дитячих садків та шкіл.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #22 Володимир 15.02.2012 11:22
Ну що, попала "Свобода" під роздачу, скоро почнеться.Тепер Люба розкаже яка ж паскудна і ця партія. Чекаємо чергове шоу одного актора
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 Коропчик 15.02.2012 10:24
ВО " Свобода" на Черкащині, це - просто доходяга:1) районні організації зареєстровані лише на папері, немає ні членів партії, ні активістів, все це результат "діяльності" Тетяни Чорномаз, яка як організатор, має жалюгідний вигляд!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 МАЗЕПА 15.02.2012 10:11
Для владних запроданців - депутатство - не робота. Вони ненавидять тих, хто має має власну думку і відстоює її. Депутати в їх розумінні - китайські болванчики, які по наказу "правильно хитають головою". А робота тоді успішна, коли набиті власні кишені. А людям можна "вкручувати лампочки".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Корнілов 15.02.2012 10:03
Цитую Наблюдатель:
Люба, а куда ж тебя теперича?????????????????????? Неужто на работу в конце-концов, кто есть Майборода, врач вроде какой-то. Фильм вспомнил " Служебный роман"
" А ты где числишься?
В бухгалтерии вроде..."
:lol: :lol: :lol:

Шановний "наблюдателю", ваше діло - НАБЛЮДАТИ, як бандюки тирять бюджет. Що ви успішно робите. А діло Любові Володимирівни - ТРУСИТИ таких як ваші боси. Що вона теж успішно робить. :lol: :D