реклама

реклама

Із вимогою припинити незаконне будівництво житлового будинку на перехресті вулиці Сержатна Жужоми і Гагаріна виступив депутат Віталій Косяк і мешканці вулиці Жужоми на сьогоднішній сесії Черкаської міськради.

35050483_1054152678077180_2316053971837386752_n

За їх словами, орендар – ПП «Отр-цех» – взяло в оренду цю ділянку, щоб побудувати там ТРЦ. А натомість будують житлові будинки.

Також представник Нацкорпусу Дмитро Кухарчук закликав міську владу дотримуватися закону в питаннях будівництва.

реклама

Коментарі  

 
+5 #10 Павло 13.06.2018 09:59
Люди там живуть, тому і самоорганізувал ися і вийшли за своє право жити по закону. А не як в джунглях хто сильніший, зайняв територію і роблю що хочу. Побудуйте краще спортивні майданчики біля Дніпра, щоб було де дітям займатися спортом та оздоровчих ст
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Саня 12.06.2018 17:02
так от чому громада й молодці! за драмтеатром промовчали,а влада втихаря порішала-попідчистила...а иепер гробина торчить в самому центрі
а щодо "не будуть ламати"- так ще немає чого ламати!тільки сваї вбили (хоча міська рада пише, що то підготовчі роботи)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 стабилизец 12.06.2018 16:33
знач, схвачено, сносить никто не возьмется, прецедент за драмтеатром торчит, тоже какбэ трц.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 черкасець 12.06.2018 15:59
Цитую Наші гроші:
Вболівальники за справедливість переживають лише тоді, коли добре проплачено.
ооо, в коментах вже заливачі пішли.
Будівництво НЕЗАКОННЕ! по генплану та плану зонування Черкас це ж видно. Можна перевірити як в міській раді, так і в облдержадмініст рації, Держгеокадастрі .
Пане(і), Наші гроші, а ви мій комент взагалі читали чи просто любите у воду попердіти? Завітали б у павільйон з продажу цих квартир! все одразу ясно стає: особисто мені на початку минулого року стало все зрозуміло - фейкові договори, причина побудови ближче до будинку № 3 явна -більше будівель у подальшому (бо хто ж адекватний дитячі майданчики та парковку буде біля Гагаріна будувати, а не поміж будинків № 1-новобудови(доре чі там № 1 вже є, що також насторожує) та 3), а термін побудови - ІІ квартал 2018 року!це типу через два тижні він буде побудований виходить!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Вова 12.06.2018 15:06
Цитую Надія.:
Цікаво, чому ці вболівальники за справедливість, не виступають супротив будівництва на перехресті вулиць Козацької та Г. Дніпра?

Там грошей не обломиться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 народ чи влада? 12.06.2018 14:52
громадськість - молодці! лишній раз показали як влада або кришує (типу Савін), або не бачить (будконтроль), або нічого робити не буде (Бондаренко)...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Наші гроші 12.06.2018 14:29
Цитую Надія.:
Цікаво, чому ці вболівальники за справедливість, не виступають супротив будівництва на перехресті вулиць Козацької та Г. Дніпра?

Вболівальники за справедливість переживають лише тоді, коли добре проплачено.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 черкасець 12.06.2018 14:03
Не клюйте на такого роду афери аля "Еліта-центр"!
Бачив я ті договори - то ж просто ЖАХ: не видно, що будується і як! як підтвердити "власництво" незрозуміло! а "будівництво" як ведеться??? невизначені терміни!інформа ційного стенду з паспортом будівництва немає! паркан ледь стоїть і вже на дорогу виперся! який підземний паркінг-там же сваї вже вбиті! І ЦЕ НОРМАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО? риторичне питання...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Галина 12.06.2018 13:41
Цитую Надія.:
Цікаво, чому ці вболівальники за справедливість, не виступають супротив будівництва на перехресті вулиць Козацької та Г. Дніпра?

так зрозуміло чому! по-перше, вони там не живуть, а по-друге, там і так все ж вже вирішено (заборонено ж!).
а по суті - орендар ПП"СПОРТТЕХ", договір оренди від 12.03.2007, де чітко вказано, що на означеній землі має будуватися торговельний центр (пункт 15). Тобто орендар землі порушує умови договору, статті 13 та 25 Закону України «Про оренду землі».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Надія. 12.06.2018 12:21
Цікаво, чому ці вболівальники за справедливість, не виступають супротив будівництва на перехресті вулиць Козацької та Г. Дніпра?