Цими вихідними в Южному, що на Одещині, відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на човнах “Дракон” “Кубок Чорного моря”. Черкаська область на цих змаганнях була представлена веслувальниками з команди “КАЙМАН”, інформує інтернет-видання “Чемпіон”.

У цілому ж за нагороди змагалися кращі веслувальники України з Одеської, Дніпропетровської, Київської, Чернігівської, Житомирської, Полтавської, Львівської, Херсонської, Черкаської областей та команди спортсменів з Молдови.

35071201_1710891185613538_8595675597475151872_o-1024x685-1

За результатами проведених численних гонок, наші веслувальники пройшли до фінального заїзду на дистанції 200 метрів у класі човнів “опен” Д-12 (відкритий клас), у якому посіли 3 місце поступившись командам “Західний вітер” та “Отаман-1″:

• місце – Західний вітер (Ковель) – 1,02,43
  • місце – Отаман – 1 (Львів)– 1,02,81
  • місце – Кайман – 1 (черкаська область) – 1,03,10

За нагороди у цьому виді змагалися 16 екіпажів.

На дистанції 1000 метрів у цьому ж виді спортсмен Черкаської області посіли 5 місце з-поміж 16 команд.