реклама

реклама

Стали відомі подробиці бійки із застосуванням зброї, яка днями сталася на території відпочинкового комплексу «Бочка» в Черкасах.

bdcedd72d2a4218d96390ddf19ddf30590a41d48 Інформація, поширена в соціальних мережах, уточнює та розширює повідомлення патрульної поліції Черкас. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в одному із розважальних закладів Черкас розлючені п’яні чоловіки побили патрульних, які мали вихідний, відпочивали в цьому ж закладі й закликали дебоширів поводитися пристойно.

У ніч проти 10 червня одна з компаній, які відпочивали в закладі, почала лізти на сцену замовляти «блатняк», тоді як перебування на сцені відвідувачів заборонене.

«Музику було вимкнуто, й усі відвідувачі чекали, коли ці дикуни злізуть, – розповів у соціальній мережі свідок події. – Потім вони продовжили «зажигати» на танцмайданчику й зачепили компанію із осіб 6-8, і влаштували жорсткий мордобій. Музику знов вимкнули, й люди з сім’ями почали тікати, оскільки «місили» всіх. Охорона відповідно нічого не робила, тому що ця компанія, яка зіпсувала вечір, їхні кенти, всі вони з популярних бійцівських клубів Черкас, там були навіть відомі чемпіони. Урешті, наче б то набилися, компанія культурних вийшла до туалетів змити кров і промити рани. Ці бійці вийшли всім клубом, осіб 20-25 і готувалися, я думав, до продовження. Але ні, в цьому натовпі накачаних бійців був чоловік, який не міг вирізнитися розумом або м’язами. Він витяг травмат і почав розстрілювати побитих людей. Кулі рикошетили й потрапляли в машини. Спрацьовували сигналки, але ніхто не підходив (і правильно робили, що не підходили). Потім приїжджає «швидка», поліція, і всі починають тікати. Стрілець ускочив у авто й поїхав із частиною розбишак. Багато відвідувачів також зібралися й поїхали. Вечір було закінчено...»

Соц.мер

реклама

Коментарі  

 
0 #21 Антистец 13.06.2018 19:07
Поле еще не гуляет. Это впереди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #20 СОЛДАТ 13.06.2018 16:41
Цитую Ван Гог:
Захотіли демократію по українські - отримали)))
Бачу в порівнянні з пост. радянськими республіками найкраща демократія в Білорусіїї (дороги супер, в кожному дворі класна іномарка, курс білоруського рубля до долара -1 до 2, і міліцію не бють)))А нам доведеться болісно і тягостно пережити всі наслідки західної демократії, не дай бог ще приїдуть мусульмани і будуть вбивати з релігійних підстав. Тримаймося, ми самі вибрали такий не легкий шлях.

Потішив Ван Гог ти нас з курсом білоруського рубля до долара. :lol: Тепер скажи - що в Білорусі можна купити за 1 рубль і що можна купити за 1 долар? ;-) Тільки не кажи що там долар не ходить в вільному обігу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #19 Ван Гог 13.06.2018 16:24
Ну в дуже старі часи, ще в минулому столітті, вигнали б таких поліцейських з органів навіть не роздумуючи,а тепер треба жаліти)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Ван Гог 13.06.2018 16:18
Захотіли демократію по українські - отримали))) А демократія це:
- свобода слова (по нашому бреши що хочеш)
- і легалізація зброї (будуть як школярі в Штатах, вчителів розстрілювать)
- і легалізація проституції (тако ж гроші в бюджет)
- і вільні громадські організації (у нас це злочинні угрупування)
- рекет і рейдери, наркота, ЛГБТ (це вообще супер, вбиття моралі з дитинства)
а будемо з цим боротися, запад нам "поможєт", пришле своїх)))))
Бачу в порівнянні з пост. радянськими республіками найкраща демократія в Білорусіїї (дороги супер, в кожному дворі класна іномарка, курс білоруського рубля до долара -1 до 2, і міліцію не бють)))А нам доведеться болісно і тягостно пережити всі наслідки західної демократії, не дай бог ще приїдуть мусульмани і будуть вбивати з релігійних підстав. Тримаймося, ми самі вибрали такий не легкий шлях.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 Черкащанин 13.06.2018 15:58
Бездарна патрульна поліція. Як так, що нікого з хуліганів не затримали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #16 Вова 13.06.2018 15:12
Цитую мвс:
кончили міліцію, а на томість отримали ніяку фейкову подіцію! А прокураторам така поліція й вигідна, бо краще рішати свої питання! от вам і 90 -ті розпочались. і це все тідьки квіточки

Повністю підтримую і лише хочу додати: правоохоронні органи баригам у яких є свої загони тітушок, як кістка в горлі. Все стало з ніг на голову коли тітушня виступає по бєспрєдєлу бо знає, що їм за це нічого не буде (у них є покровителі які все замнуть і вирішать),а поліція своєї тіні боїться бо не того і не так затримаєш іди гуляй, а це називається беззаконня крапка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Верник 13.06.2018 14:49
Цитую Дональд Трамп:
Закрыть"бочку" и весь вопрос.


офигенное решение))) Как вы не поймете - дело не в Бочках, Рефлекшнах и тп, а в таких "людях", которые к сожалению живут рядом с нами . Или мало разборок в транспорте, просто на улицах??? Или улицы тоже закрыть и автобусы отменить???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #14 ХХ 13.06.2018 08:40
Допущенням до таких безпорядків по області, Лютий уже розчарував всіх жителів, показавши повну бездіяльність, тому іншого виходу, як піти у відставку для нього немає. Не зрозуміло чому мовчать ткаченки, бондаренки, чи це їхня братва розважалась?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #13 мвс 13.06.2018 08:28
кончили міліцію, а на томість отримали ніяку фейкову подіцію! А прокураторам така поліція й вигідна, бо краще рішати свої питання! от вам і 90 -ті розпочались. і це все тідьки квіточки