реклама

реклама

З автокраном і платформою приїхали працівники міських служб до Театральної площі прибирати квіткові павільйони підприємця Петра Чернявського.

35082816_1660974840624214_1705245528549228544_n

Робітники, які ремонтують театр, зачепили один із кіосків гачком, але демонтаж затягується через те, що частина продавців за вказівкою Петра Чернявського позамикалася всередині кіосків. Перед кіосками стоїть сам пан Чернявський, який поводиться емоційно й вимагає рішення суду щодо демонтажу, без якого чіпати свою власність не дозволяє. Натомість працівники мають при собі тільки рішення виконкому міськради.

- Я стою незаконно, але законність визначаю не я, не ви, а суд, - сказав підприємець робітникам.

На місці події присутня поліція. Для забезпечення правопорядку патрульні викликали підмогу. Колориту дійству додає священнослужитель, який прийшов подивитися те, що відбувається на площі.

Відео згодом.

35223017_1660973633957668_7813938906189004800_n

35082887_1660978563957175_1176862270790041600_n

реклама

Коментарі  

 
+3 #15 Откат 13.06.2018 21:43
Цитую Лептоп:
даіно пора! респект меру!

За что респект? За то, что до этого эти МАФы стояли в стороне, а он разрешил их установить НА ПЛОЩАДИ до марта 2018 года? Так март закончился еще три месяца над, а ваш "респект" все никак не разродится?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #14 Сергій з Кривалівки 12.06.2018 23:22
Не шаную Дмитра Кухарчука, чесно. Але за те, що дав по "прянику" якомусь нахабному підстаркуватому калоцапо-гопнику із шобла Чернявського, який простягав свої граблі - респект!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 черкасець 12.06.2018 19:40
фраза "законність" визначає суд - це просто ЖАХ! наскільки я пам'ятаю, то давався тимчасовий дозвіл на ведення торгівлі (одразу думав, що так і буде - типу немає нічого постійнішого як тимчасове)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Як і завжди маєш рацію. 12.06.2018 18:30
Цитую Світлана:
Цитую село:
Меру пора створити "чорний список" всіх причетних до цього позорища чиновників,архі текторів,дізайн ерів, які прогибалися перед Чернявським (малюючи йому свої пропозиції)і допустили цей маразм.Давно пора бариг ставити на місце,а то вони завтра приватизують памятник Т.Г.Шевченку.

То першим в списку буде сам толя бондаренко. Він же не самогубця? Хоча, можливо?

+20 в подарунок!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #11 Світлана 12.06.2018 18:09
Цитую село:
Меру пора створити "чорний список" всіх причетних до цього позорища чиновників,архі текторів,дізайн ерів, які прогибалися перед Чернявським (малюючи йому свої пропозиції)і допустили цей маразм.Давно пора бариг ставити на місце,а то вони завтра приватизують памятник Т.Г.Шевченку.

То першим в списку буде сам толя бондаренко. Він же не самогубця? Хоча, можливо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #10 село 12.06.2018 17:47
Меру пора створити "чорний список" всіх причетних до цього позорища чиновників,архі текторів,дізайн ерів, які прогибалися перед Чернявським (малюючи йому свої пропозиції)і допустили цей маразм.Давно пора бариг ставити на місце,а то вони завтра приватизують памятник Т.Г.Шевченку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 білі тапочки 12.06.2018 17:26
цього кучерявого в білому "діяча" СО2 призначив директором інституту розвитку міста!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #8 Черкащанин 12.06.2018 17:23
Цитую Лептоп:
даіно пора! респект меру!

То за що ж Толіку "респект", якщо він справді давним-давно це мав зробить, як мінімум - два роки тому?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 Сторож 12.06.2018 16:59
А які коментарі будуть у пана Карася та пані Майбороди?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+40 #6 Віталій Бук 12.06.2018 16:57
ЦЕ МАФ. Ці споруди ніколи там не стояли! В додаток це площа перед театром! Що за дурниці?! У Львові чи Донецьку чи будь-якому місці світу, хтось бачив щоб центральний вхід до театру перекривали МАФ-и? Законно, чи не законно вони там стоять - нехай вирішує суд. Демонтаж повинен бути згідно рішення.