реклама Черкащанка
реклама



реклама АвтоРаллі
На Театральній площі Черкас, куди прибула спецтехніка для демонтажу квіткових павільйонів підприємця Петра Чернявського, зберігається напружена атмосфера.

Фото: стрім Дениса Колесника

Нагадаємо, проти демонтажу виступає сам Чернявський та частина орендарів, які замкнулися у кіосках. Тим часом, частина активістів, які зібралися на площі, намагаються проникнути у замкнені павільйони, смикаючи двері. Поліція не втручається.

Тим часом, відбулася сутичка між головою обласної організації Національного корпусу Дмитром Кухарчуком і невідомим чоловіком. Останньому не сподобалося, що Кухарчук веде стрім із площі, і він спробував вибити у активіста з рук телефон. Після цього між чоловіками відбулася сутичка, внаслідок якої в суперника Кухарчука було розсічено брову. На запитання поліцейських, чи потребує він медичної допомоги і чи буде складати заяву, той відповів відмовою.

Стрім Дениса Колесника - ТУТ (бійка - 23:00).

Стрім Дмитра Кухарчука - ТУТ (бійка - 15:00).

 

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #15 Сергій з Кривалівки 14.06.2018 20:32
Цитую Пенсіонер:
[quote name="Сергій з Кривалівки"]Не шаную Дмитра Кухарчука, чесно. Але за те, що дав по "прянику" якомусь пдстаркуватому знахабнілому калоцапо-гопнику із шобли Чернявського, що простягав свої граблі - респект!

А можна подивитися трудову книжку цього приципового і вкажіть на які кошти він гасає?

Пенсіонере, це до мене питання?
Підійди до Кухарчука, мені здається, "покаже" без проблем... ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Ван Гог 14.06.2018 10:18
Бий своїх щоб чужі боялися))) А де свої, і де чужі...питання...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 Вова 14.06.2018 09:54
Цитую ::
Цитую Вова:
Чуть-що не по його в диню опоненту, а чо?. Ми з таким способом вирішення питань маємо війну і без Криму залишились.

Якраз якби в Криму зразу "в диню" заїхали *раним "опонентам" - він досі був би українським, не тільки де-юре, а й де-факто...

Вони тільки цього й чекали. Тоді вся Україна була-б під Москвою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 : 14.06.2018 09:03
Цитую Вова:
Чуть-що не по його в диню опоненту, а чо?. Ми з таким способом вирішення питань маємо війну і без Криму залишились.

Якраз якби в Криму зразу "в диню" заїхали *раним "опонентам" - він досі був би українським, не тільки де-юре, а й де-факто...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Пенсіонер 13.06.2018 21:54
Цитую Сергій з Кривалівки:
Не шаную Дмитра Кухарчука, чесно. Але за те, що дав по "прянику" якомусь пдстаркуватому знахабнілому калоцапо-гопнику із шобли Чернявського, що простягав свої граблі - респект!

А можна подивитися трудову книжку цього приципового і вкажіть на які кошти він гасає?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Ван Гог 13.06.2018 16:22
Цитую В.Белий:
Поліція у всій красі... На очах хуліганство і нанесення тілесних ушкоджень - а вони вату катають, сцикуни.Кухарчуку пару вироків суду дали б то не стрибав би на всіх. Рехворма пройшла успішно

Та не трогайте ту поліцію, їх самих бють чи не щоденно, то по кабаках то в підворотнях. Це ж не пенсіонерів молотити чи наркоту з патронами підкидати, тут можуть і морду набити, навіщо воно їм треба)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Вова 13.06.2018 15:04
Зразу видно майбутній кандидат в депутати Верховної Ради. Там такі потрібні. Чуть-що не по його в диню опоненту, а чо?. Ми з таким способом вирішення питань маємо війну і без Криму залишились. Тепер його черга оглядатись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 В.Белий 13.06.2018 14:39
Поліція у всій красі... На очах хуліганство і нанесення тілесних ушкоджень - а вони вату катають, сцикуни.Кухарчуку пару вироків суду дали б то не стрибав би на всіх. Рехворма пройшла успішно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 CОЛДАТ 13.06.2018 11:47
Цитую зсу:
на нари всяких ***** кухарчуків і іншу шантрапу! коли вже вже в україні буде влада, а не якісь ******* й ******** типу кухарчука ******

Слово "Украіна" пишеться з ВЕЛИКОІ букви. Рекомендую тобі змінити нік.Щось твоє "зсу" ватою попахує.У тебе там нічого не підгоріло? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Я черкащанин 13.06.2018 10:37
Цитую Сергій з Кривалівки:
Не шаную Дмитра Кухарчука, чесно. Але за те, що дав по "прянику" якомусь пдстаркуватому знахабнілому калоцапо-гопнику із шобли Чернявського, що простягав свої граблі - респект!

Той мабуть думав, що знов якийсь журналістик із камерою лізе, дай, думає, надаю йому по руках. І несподівано сам отримав... Буде наука.