реклама

реклама

image.php.jpg1 Центральна виборча комісія (ЦВК) України достроково припинила повноваження усього складу Черкаської міської виборчої комісії. Про це повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату ЦВК.

Таке рішення було ухвалене на засіданні у вівторок, 12 червня, через «систематичні порушення міською виборчою комісією Конституції і законів України».

Комісія звернулася до Головного управління Національної поліції в Черкаській області та передала копії матеріалів для проведення перевірки наведених у них обставин та вжиття відповідних заходів реагування.

Як ідеться в повідомленні ЦВК, місцеві організації політичних партій, які мають право подання кандидатур до складу міської виборчої комісії, можуть зробити це не пізніше 24 години 14 червня 2018 року.

Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Беспредел в освіті 14.06.2018 11:37
Цитую Прокурор:
Матюша, боровся проти поборів в ОСВІТІ!
Сейчас, пару депутатов накатают заявы на то, что ты не дал ответ на депутатское обращение - и формально, ты уже судим!!!

Освітня мафія може зробити все , щоб залишити побори в школах та дитячих садках.Люди плачуть від поборів та крадіжок "народних обранців"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Хвилюйтесь за себе 14.06.2018 11:25
Цитую Прокурор:
Матюша, готов на нары? за систематическое нарушение законов при работе ТВК которую ты возглавлял...

Сейчас, пару депутатов накатают заявы на то, что ты не дал ответ на депутатское обращение - и формально, ты уже судим!!!

Матюша на учнях не багатів, а ті пару напишуть , якщо самі оправдаються за крадіжки. За обкрадання тисяч учнів та дітей в дитячих садках міста Черкаси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Постанови немає 14.06.2018 11:20
Цитую Поки не підвезуть?:
Цитую Постанови нема:
Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії 12.06.2018 р. А інформація на підставі відділу. Швидять люди . швидять?

Поки не підвезуть, постанову не розмістять, чи поїхали ? Цікаво?

А постанова відсутня, повинна бути за номером № 91.Мабуть члени Черкаської ТВК подали до СУДУ про Заборону оприлюднювати ПОСТАНОВУ.

Постанова №90 від 12.06.2018
Про окремі питання діяльності Великоолександр івської сільської виборчої комісії Бориспільського району Київської області
7 Постанова №92 від 12.06.2018
Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих вибо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 1 13.06.2018 17:11
Цитую Прокурор:
Матюша, готов на нары? за систематическое нарушение законов при работе ТВК которую ты возглавлял...

Сейчас, пару депутатов накатают заявы на то, что ты не дал ответ на депутатское обращение - и формально, ты уже судим!!!

У нас такие партийные депутаты что их самих надо на нары
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Прокурор 13.06.2018 15:53
Матюша, готов на нары? за систематическое нарушение законов при работе ТВК которую ты возглавлял...

Сейчас, пару депутатов накатают заявы на то, что ты не дал ответ на депутатское обращение - и формально, ты уже судим!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Що нема? 13.06.2018 14:09
Цитую Поки не підвезуть?:
Цитую Постанови нема:
Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії 12.06.2018 р. А інформація на підставі відділу. Швидять люди . швидять?

Поки не підвезуть, постанову не розмістять, чи поїхали ? Цікаво?

Щось постанова відсутня, мабуть збирають?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Рано пташечка запела? 13.06.2018 12:18
Цитую Постанови нема:
Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії 12.06.2018 р. А інформація на підставі відділу. Швидять люди . швидять?

Ох і рано, чи мало?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 А дійсно відсутні 13.06.2018 12:17
Цитую А де 90 та 91?:
Постанова №89 від 08.06.2018
Про скаргу Гресь Н.В., зареєстровану в Центральній виборчій комісії 5 червня 2018 року за № 21-36/1-4244
6 Постанова №92 від 12.06.2018
Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів.
А 90 та 91 відмінили. Сесія 12.06.ЧМР не лігитимна?

Постанова №89 від 08.06.2018
Про скаргу Гресь Н.В., зареєстровану в Центральній виборчій комісії 5 червня 2018 року за № 21-36/1-4244
6 Постанова №92 від 12.06.2018
Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих вибор
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Поки не підвезуть? 13.06.2018 12:15
Цитую Постанови нема:
Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії 12.06.2018 р. А інформація на підставі відділу. Швидять люди . швидять?

Поки не підвезуть, постанову не розмістять, чи поїхали ? Цікаво?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 А де 90 та 91? 13.06.2018 11:36
Постанова №89 від 08.06.2018