реклама
Програма навчання депутатів

ДП «Златодар» (входить в систему Держрезерву України та знаходиться в місті Золотоноша Черкаської області) у новому маркетинговому сезоні планує прийняти на зберігання 100 тис. тон зернових. Потужності підприємства до нового маркетингового сезону готові та повністю відкриті до активної співпраці з зернотрейдерами, фермерами та іншими поклажодавцями. Про це заявив генеральний директор підприємства Валерій Буркацький в ході виїзної наради з керівниками агропідприємств Держрезерву, яка відбулася 8 червня на ДП «Златодар», м. Золотоноша.

За словами очільника ДП «Златодар», запланований результат нового маркетингового сезону дещо перевищить показники прийнятого на зберігання зерна у поточному.

В ході наради_робочі питання на території Златодару

«Намагаємось давати лад всьому, адже завжди приємно, окрім фінансових показників, приміром, проходитися таким чистим двором, – прокоментував директор «Златодару» Валерій Буркацький. – А загалом, ми вже довели, що здатні працювати у стабільному режимі,  активно розвиваємось і зупинятись на досягнутих результатах точно не збираємось. Ми продовжуємо вкладати кошти у модернізацію власних потужностей, маємо можливість виплачувати достойну зарплату, сплачувати податки у державну скарбницю».

Як наголосив під час заходу Голова Державного агентства резерву України Вадим Мосійчук, місце для наради обрано не випадково, адже ДП «Златодар» є лідером нинішнього сезону серед підприємств системи Держрезерву за обсягами приймання. Так, у 2017/2018 маркетинговому році «Златодар» прийняв понад 90 тис. тон зернових.

Загалом, цьогоріч,  за словами очільника Держрезерву, агропотужності системи планують прийняти понад 600 тис. тон зернових
Про це інформують в прес-службі підприємства

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама